Українська правда

Відбувся робочий візит до Молодківського старостинського округу (фото)

Під час зустрічі з громадськістю проаналізовано основні проблеми округу та обговорено перспективні напрямки розвитку громади. Візит розпочали з відвідин місцевого ФАПУ. Наразі заклад потребує оновлення покрівлі даху та відповідно проведення ремонтних робіт після встановлення нового перекриття. Окрім того існує проблема належного медикаментозного забезпечення населення.


Тож наразі триває процес налагодження основних механізмів співпраці між ФАПами старостинських округів та КП « Аптека № 100». А це означатиме – підписанння відповідних угод про співпрацю та вчасне отримання необхідного переліку медичних засобів для округу та його мешканців.


Місцевий будинок культури є своєрідним центром дозвілля округу. Працівники закладу йдуть в ногу з часом, впроваджують нові формати організації дозвіллля, постійно перебувають в пошуках цікавих ідей, а також беруть активну участь у культурному житті всієї громади.

На базі закладу успішно функціонує достатньо велика бібліотека та колоритний музей-світлиця. Будівля Молодківського будинку культури, як і ФАП, потребує оновлення покрівлі даху .


Серед основних перспективних планів в окрузі – реалізація маштабного освітнього проєкту. А саме – переформатування та добудова основного корпусу Молодківського ліцею та звільнення частини старого корпусу для приміщення під дитячий садок. Наразі вже маємо готовий проєкт дошкільного закладу освіти, виготовлена вся необхідна проектно-кошторисна документація.
Завершується будівництво мережі вуличного освітлення в окрузі. Надвірнянською міською радою залучені всі можливі ресурси для забезпечення якісного освітлення округу, а відповідно- безпеки та комфорту його мешканців .


Проаналізувавши звернення громадян, обговорили проблему берегоукріплень в урочищі “Горішнянка”. Встановлені протипаводкові габіони на сьогодні потребують оновлення, а береги р. Лукавець – додаткового укріплення.
Продовжуючи тему перспективного розвитку округу зауважимо, що вже незабаром тут планується відкриття дитячого майданчика. А значить – буде реалізована ще одна важлива потреба громади, і всі дітки матимуть змогу весело та корисно провести своє дозвілля.


Окрім того на подвір’ї Будинку культури заплановане спорудження та відкриття пам’ятника геніальному українському поету Тарасові Шевченку.


Маємо багато унікальних місць у Молодківському старостинському окрузі – це і ботанічна пам’ятка природи – Дуб, якому 398 років, Ялиця-тризуб, джерело сировиці та сірководню. Відділ туризму та рекреації Надвірнянської міської ради працює над створенням та впровадженням нових туристичних маршрутів громади, серед яких і «Молодків туристичний» .


Тож сподіваємось, що незабаром округ матиме можливість розвиватися в даному напрямку та наповну використовувати весь свій великий потенціал.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31