Українська правда

Відбувся робочий візит до Парищенського старостинського округу (фото)

Під час зустрічі з громадою сіл Парище та Лісна Велесниця обговорено ключові питання, які турбують громаду:

  • присвоєння статусу “гірських” населених пунктів цим селам. Дане питання буде опрацьовано та подано відповідне звернення до народних депутатів ;
  • транспортне сполучення за маршрутом Надвірна-Парище потребує змін графіка руху, адже мешканці Парища, які працюють у Надвірній, не завжди встигають вчасно потрапити до міста вранці, але – ще гірше – не можуть повернутися в Парище після завершення робочого дня, адже останній маршрут – о 19:20. Хоч адміністративного впливу до 2022 року керівництво ОТГ на перевізників не має, з ними будуть проведені перемовини.

Ремонт дороги Надвірна-Парище через Верхній Майдан – ще одна проблема громади. Дорога перебуває на балансі ДП “Дороги Прикарпаття”. Минулого року виготовлено пакет документів на 1 км цієї дороги в с. Верхній Майдан. Щодо вулиць округу, то вже цьогоріч буде підсипано вулиці Лесі Українки, Незалежності, Українських воїнів. На це передбачено кошти в програмі соціально-економічного розвитку.

Освітлення вулиць округу здійснюватиметься комплексно після визначення об’єму робіт КП “Надвірна комунсервіс”. Перед ними стоїть чітке завдання – максимально освітити всі населені пункти. Цей процес вимагає часу. На території Парищенського ліцею буде встановлено мініфутбольний майданчик зі штучним покриттям, орієнтовна вартісь якого 1,2-1, 4 млн гривень. Заклад потребує ремонту даху. Ці витрати також буде включено в план соціально-економічного розвитку .

Ключові питання Лісної Велесниці – робота початкової школи та довіз школярів до Парищенського ліцею. Буде забезпечено вчасний та комфортний доїзд учнів до закладу .

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4