Українська правда

Продовжується модернізація КНП "Надвірнянська ЦРЛ" (фото)

Соціальні напрямки розвитку, реформи в сфері охорони здоров’ я та стан справ медичної сфери Надвірнянської ТГ були і залишаються на порядку денному міської ради.

Наразі розпочато роботи  із капітального ремонту,  монтажу та встановлення обладнання  для облаштування та експлуатації  нового рентгенологічного кабінету, здійснюється проведення додаткового кабелю для забезпечення безперебійного живлення обладнання відділення невідкладної допомоги КНП «Надвірнянська ЦРЛ».

Нагадаємо, що Надвірнянська ЦРЛ ввійшла до списку опорних лікарень, в яких повністю оновлене приймальне відділення. Це стало можливим завдяки проекту «EMERGENCY 2020», який реалізується за кошти держбюджету.  Основна ціль «EMERGENCY 2020» привести всі приймальні відділення опорних медзакладів  до одного стандартного зовнішнього вигляду та забезпечити якісним професійним обладнанням.

За останній рік матеріально-технічна база надвірнянської лікарні зазнала якісних змін. За державні кошти, кошти місцевих бюджетів, завдяки волонтерам та небайдужим мешканцям краю закуплено кілька десятків нового сучасного медичного обладнання, проведено ремонт приміщень, забезпечено лікарню  ліками та засобами особистого захисту.

У відділенні невідкладної допомоги буде встановлено сучасний комп’ютерний томограф, а у відремонтованому приміщенні рентген – апарат на два робочих місця.

Дана модернізація КНП «Надвірнянська ЦРЛ» у кінцевому підсумку дасть змогу мешканцям громади в більш комфортних умовах, без  черг, проходити діагностичні обстеження та профілактичні медичні огляди.

  Адже збереження здоров’я наших співгромадян, створення достойних умов для перебування пацієнтів у лікувальному закладі та суспільно – важлива робота  медичних працівників – основний пріоритет сьогодення.

Та далеко не всі питання медичної сфери Надвірнянської ТГ закриті, залишається невирішеними низка проблем КНП” Дитяча лікарня Надвірнянського району”, а саме: організація ефективного управління закладом, модернізація медичного устаткування, максимальне доповнення пакетів допомоги та становлення якісно нової траєкторії розвитку закладу.

Бережіть себе та будьте здоровими!

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4