Українська правда

Презентація проекту "Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна" (фото)

В п’ятницю, 22 травня, для представників ПРООН відбулась онлайн презентація проектів-переможців в рамках програми Уряду Швеції та ПРООН “Посилене партнерство, для сталого розвитку”, що реалізовується за фінансової підтримки Уряду Швеції.

Наприкінці минулого року ПРООН оголосила конкурс на отримання грантів в рамках вищевказаної програми. Згідно рішення Національної наглядової ради переможцями визнано 7 проектів по всій Україні, серед яких проект громади м.Надвірна «Стала мобільність – реконструкція транспортної інфраструктури м.Надвірна», розроблений ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» спільно з Надвірнянською  міською радою  та гміною м.Пруднік (Польща).

Презентували проект начальник відділу інвестиційної політики та муніципального розвитку міської ради Тарас Новосельський та директор ГО «Надвірнянський ТІЦ» Володимир Гринішак, які зазначили мету, завдання та очікувані результати проекту. Зокрема, метою є впорядкувати транспортну систему міста для забезпечення безпечного пересування шляхами, які ведуть до навчальних закладів, сприяти забезпеченню потреб у вільному, безпечному, екологічно чистому та сталому пересуванні містом для всіх груп населення.

Очікувані результати:

  • розвантаження дорожнього трафіку та зменшення заторів на 70 одиниць транспорту за 1 годину.
  • створення безпечних умова для пересування школярів до навчальних закладів.
  • покращення екологічного стану міста завдяки зменшенню викидів СО2.
  • зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод в місті на 43%.
  • створення комфортних та безпечних умова для пересування маломобільних людей та людей із вадами зору.

Орієнтовна вартість проекту становить близько 2,4 млн. грн.

На сьогоднішній день вже розроблено проектно-кошторисну документацію, яка пройшла всю необхідну експертизу, на основі чого складено технічне завдання. Відповідно до цього найближчим часом буде оголошено про початок проведення тендеру на визначення підрядної організації, яка розпочне будівельні роботи для впровадження проекту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1