Українська правда

ДСЮШ

Чергове засідання районного штабу з ліквідації наслідків COVID-19

22 травня під головуванням Голови Надвірнянської районної державної адміністрації Володимира Паська та за участі народного депутата України Зіновія Андрійовича відбулось засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.
Присутні розглянули питання про аналіз епідемічної ситуації на території району, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби. За підсумками засідання, дали доручення кожному з членів Штабу згідно напрямків діяльності, зокрема:
Аналіз епідемічної ситуації на території району, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 взяти до уваги.
Відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та інфраструктури районної державної організації організувати робочу нараду із суб’єктами господарювання, які здійснюють пасажирські перевезення, довести до них вимоги протиепідемічних заходів, порядок роботи в період карантину та відповідальність за порушення обмежувальних заходів.
Районному відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області pабезпечити контроль за дотриманням протиепідемічних вимог до діяльності агропродовольчих ринків, встановлених головним Державним санітарним лікарем України. В разі виявлення місць стихійної торгівлі негайно повідомляти правоохоронні органи.
Районному відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області gосилити роботу щодо недопущення стихійної торгівлі. А також організувати роботу щодо дотримання протиепідемічних заходів громадянами та перевізниками на стоянках громадського транспорту та під час здійснення пасажирських перевезень.
Відділу освіти районної державної адміністрації організувати робочу нараду із директорами шкіл, дошкільних закладів, довести до них вимоги протиепідемічних заходів, організацію виховного та навчального процесу в період карантину, організацію роботи під час проведення зовнішнього незалежного оцінювання.
Комунальному некомерційному підприємству «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради інформувати населення району про стан благодійного рахунку та підготувати пропозиції щодо використання коштів благодійного рахунку тощо.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1