Українська правда

Чергове засідання районного штабу проти поширення коронавірусної хвороби COVID-19

24 квітня під головуванням Голови районної державної адміністрації Володимира Паська відбулось засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.
Присутні розглянули питання про впровадження додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів на території район, а також аналіз епідемічної ситуації на території району, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби. За підсумками засідання, дали доручення кожному з членів Штабу згідно напрямків діяльності, зокрема:
Головам сільських рад, в.о. міського голови, головам об’єднаних територіальних громад:
Забезпечити виконання пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року № 291 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» щодо продовження карантину на всій території України до 11 травня 2020 року.
Відповідно до вимог пункту 2 доручення Прем’єр-міністра України, голови Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Д. Шмигаля від 21.04.2020 року № 16945/0/1-20 і постанови Головного державного санітарного лікаря України від 21.04.2020 року №11 заборонити відвідування громадянами району кладовищ, місць окремих поховань у традиційні після пасхальні (післявеликодні) поминальні дні, крім випадків здійснення поховання померлого за умови проведення ритуальних обрядів з дотриманням протиепідемічних правил, зокрема участі не більше 10 осіб та забезпечення відстані між присутніми не менше ніж 1,5 метри.
Перенести поминальні дні з 25-26 квітня 2020 року на Троїцьку поминальну суботу (6 червня 2020 року).
Посилити роз’яснювальну роботу з населенням і священнослужителями різних конфесій щодо необхідності виконання карантинних заходів і перенесення поминальних днів на 06 червня 2020 року.
Припинити рух транспорту до кладовищ, крім спецтехніки та транспорту, задіяного в обрядах поховання.
Розмістити на входах до кладовищ оголошення про тимчасове обмеження їх відвідування.
Сектору організаційної і інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату районної державної адміністрації (В.Дзюбенко), Надвірнянському РВ УДСНС в Івано-Франківській області (М. Римарук) залучити засоби масової інформації для інформування населення про продовження карантину, карантинні обмеження та відповідальність за їх порушення.
Також йшла мова про вжиття заходів щодо протидії поширенню на території району коронавірусної хвороби COVID-19 в місцях торгівлі. Під час засідання було наголошено на необхідності подальшого забезпечення та підсилення діяльності з роз’яснення як населенню, так і медичними працівникам інформації щодо профілактики COVID-19.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка