Українська правда

На засіданні штабу проаналізували стан епідемічної ситуації на території району

15 квітня під головуванням Голови районної державної адміністрації Володимира Паська відбулось засідання районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19.
Присутні розглянули питання про аналіз епідемічної ситуації на території району, пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби. За підсумками засідання, дали доручення кожному з членів Штабу згідно напрямків діяльності, зокрема: Головам сільських рад, в.о. міського голови, головам об’єднаних територіальних громад:

– забезпечити виконання карантинних заходів, особливо в період святкування Великодніх свят;

– забезпечити безумовне виконання протокольного доручення позачергового засідання Місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 06 квітня 2020 року № 6 щодо заборони продажу алкогольних напоїв на території району з 20:00 год. до 08:00 год. та заборони цілодобового режиму роботи закладів торгівлі з 22:00 до 08:00 на час карантину.

Районному відділу поліції ГУ НП в Івано-Франківській області (М.Сидорук):

– в передсвяткові, святкові та вихідні дні посилити патрулювання та охорону громадського порядку, дотримання громадянами протиепідемічних заходів під час карантину;

– посилити перевірку осіб, які перебувають на самоізоляції.

Сектору організаційної і інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації (В.Дзюбенко) довести Порядок проведення обов’язкової госпіталізації осіб, які здійснюють перетин державного кордону, до обсерваторів (ізоляторів) до голів сільських рад, в.о. міського голови, голів об’єднаних територіальних громад, оприлюднити вимоги щодо обов’язкової госпіталізації до обсерваторів (ізоляторів) на офіційному сайті районної державної адміністрації та на сторінці штабу у соціальній мережі Facebook.

Комунальному некомерційному підприємству «Надвірнянська центральна районна лікарня» Надвірнянської районної ради (С. Ємельянчук) один раз в тиждень інформувати населення району про стан благодійного рахунку для боротьби з коронавірусною хворобою COVID-19.

Начальнику штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 (М. Кравчук) спільно з Надвірнянською міськрайонною філією ДУ «Івано-Франківський ОЛЦ МОЗ України» (О.Жеревчук) та сектором організаційної і інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації (В.Дзюбенко) відпрацювати карту м. Надвірна та Надвірнянського району з нанесенням вогнищ зараження коронавірусною хворобою COVID-19 для оперативного реагування та негайного проведення дезінфекційних заходів. Термін: до 17 квітня 2020 року.

Районному відділу УДСНС України в Івано-Франківській області (М.Римарук) виділити особовий склад (не менше 5 чоловік) для спільного патрулювання з працівниками поліції в передсвяткові, святкові та вихідні дні для дотримання громадянами пожежної і техногенної безпеки та протиепідемічних заходів під час карантину. Термін: щоденно з 17 по 21 квітня 2020 року.

Районному відділу УДСНС України в Івано-Франківській області (М.Римарук) спільно з комунальними підприємствами міста вжити заходів щодо систематичного проведення дезінфекції автомобільних доріг та тротуарів.

Сектору організаційної і інформаційної діяльності, цифрового розвитку та захисту персональних даних апарату райдержадміністрації (В.Дзюбенко) рішення районного штабу з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID-19 довести до органів місцевого самоврядування та оприлюднити на офіційному сайті районної державної адміністрації та на сторінці штабу у соціальній мережі Facebook.

Під час засідання було наголошено на необхідності подальшого забезпечення та підсилення діяльності з роз’яснення як населенню, так і медичними працівникам інформації щодо профілактики COVID-19.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1