Українська правда

ДСЮШ

Успіхи дзюдоїстів і самбістів

У Сумах на Універсіаді України з дзюдо вихованці СДЮСШ ОР проф­кому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття», виступаючи за Тернопільський Національний економічний університет, привезли додому медалі різного гатунку.
Чемпіоном став України Михайло Ілитчук (до 60 кг), срібну нагороду виборола Надія Кретова (до 48 кг), «бронза» – у Наталії Ільків та майстра спорту України міжнародного класу Олени Сайко (обидві до 63 кг); почесні п’яті місця здобули: Василь Онуфрак (до 60 кг) та Марія Остап`юк (до 57 кг). Усі названі спортсмени – майстри спорту. Переможці цих змагань пройшли перший відбір на участь у Всесвітній Універсіаді, яка відбудеться в Кореї, - інформує Народна воля.
Збірна команда України брала участь у чемпіонаті Європи з самбо серед юніорів у м. Новий Сад (Сербія). До її складу ввійшли двоє вихованців СДЮСШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» (голова профкому Ігор Скорупський). Срібну нагороду отримав Саша Калоян (до 52 кг); почесне п’яте місце – в Олега Гаврилюка (до 57 кг).