Українська правда

Надвірнянський коледж нагородили за друге місце по спорту

Надвірнянський коледж Національного транспортного університету став переможцем. Він посів друге місце у Всеукраїнському огляді - конкурсі на кращий стан фізичного виховання та спорту у вищих навчальних закладах України за 2013-2014 навчальний рік.


Привітати переможців приїхав Михайло Григорович Мельник, голова комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України голова Комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, член Колегії Міністерства освіти і науки України, член Національного олімпійського комітету України, член Федерації аматорського футболу України, суддя Міжнародної категорії з волейболу, депутат Івано-Франківської обласної ради. За високий рівень розвитку фізичного виховання та спорту Він подякував колективу коледжу, зокрема Нагорному Ростиславу Васильовичу,
директору коледжу, Галайчуку Василю Івановичу, старійшині, ветерану коледжу, Пинчуку Богдану Івановичу, керівнику фізичного виховання,
тренерам, і студентам волейбольної, баскетбольної та футбольної команд легкої атлетики та настільного тенісу, що були присутні на святі.
"Тільки здорова нація перемагає, - зазначив Ростислав Васильович Нагорний, директор НК НТУ на врочистій церемонії.
І заслуга в нашій перемозі всієї команди закладу. До наших успіхів чимало зусиль доклав керівник фізичного виховання Богдан Іванович Пинчук.
А основи усіх спортивних досягнень заклав Василь Іванович  Галайчук".
Ростислав Васильович наголосив студентам, що високу нагороду отримано завдяки їхній сумлінності, старанням, наполегливості, розуму та висловив вдячність батькам у підтримці та розвитку спортивної майстерності.
Тож за вагомий внесок у справу розвитку фізичного виховання і спорту серед студентської молоді та досягнуті високі результати Почесною грамотою Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України нагороджено Нагорного Ростислава Васильовича, директора Надвірнянського
коледжу НТУ, заслуженого працівника освіти України, почесного автотранспортника України, голову Ради директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації, члена Вченої ради Національного транспортного     університету, відмінника освіти  України,  члена  комісії  управління  освіти  і  науки  Івано-
Франківської ОДА та Пинчука Богдана Івановича, керівника фізичного виховання, керівника футбольної команди дівчат "Надвірняночка".
На церемонії нагородження також були присутні Кімакович Віктор Євстахійович, директор департаменту освіти і науки Івано-Франківської ОДА,
Стефанків Михайло Федорович, начальник обласного відділення Комітету фізичного виховання і спорту України, Харук Іван Іванович депутат обласної ради, головний редактор обласного телебачення "Галичина", Крицький Андрій Васильович, перший заступник голови Надвірнянської РДА.
Високоповажні гості нагородили призерів Кубком, Почесною грамотою та Дипломом за зайняте друге місце у Всеукраїнському огляді-конкурсі.
Вокальний ансамбль дівчат заспівав "На щастя, на добро". Соло на скрипці виконала викладач Наталія Сенів, а на завершення -- Ірина Маркопольська, студентка юридичного відділення подарувала пісню "Хай розквітає Україна".
Ведуча свята Глинчак Людмила Михайлівна, в.о. заступника директора з виховної роботи коледжу, наголосила на тому, що дирекція та педагогічний колектив Надвірнянського коледжу НТУ упродовж багатьох років не тільки зберігає традиції нашої великої спортивної родини, але й примножує їх. Щиро побажала подальших успіхів, фізичного розвитку та великих досягнень в спорті.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Липень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1