Українська правда

Урочисте відкриття мініфутбольного поля зі штучним покриттям у с.Гвізд (фото)

На заході були присутні міський голова Зіновій Андрійович, заступниця голови Надвірнянської районної державної адміністрації Леся Свідрак, начальник управління освіти Тетяна Дзем’юк, заступник селищного голови Делятинської громади Степан Северилов, депутати Надвірнянської міської ради Василь Турів та Володимир Мандзюк, заступник начальника управління  ЖКГ та інфраструктури Олег Качала, начальник відділу молоді і спорту Надвірнянської ТГ Василь Завадський.

Зі щирими вітаннями та словами вдячності до присутніх звернувся міський голова Зіновій Андрійович, який подякував усім, хто підтримав дану  ініціативу та надав суттєву допомогу у будівництві спортивного майданчика. Очільник громади наголосив, що даний майданчик – це нові можливості для занять спортом, підтримки здорового способу життя та забезпечення необхідного фізичного розвитку  молодого покоління.

« Завжди приємно брати участь у відкритті нових об’єктів. Важливо, щоб цей мініфутбольний майданчик став стартовою платформою на шляху до нових спортивних здобутків та перемог. Адже всі зусилля нашої громади спрямовані на те, щоб  найменші мешканці Надвірнянської ТГ зростали мудрими, успішними, фізично активними. Упевнений, що майданчик стане улюбленим місцем проведення змагань не лише серед школярів Гвідського старостинського округу, а й серед футбольних команд усієї громади.”   

Також до привітань долучилися  – староста Гвіздського старостинського округу Василь Половко, почесні отці ( о. Іван Гедзик, о. Микола Гавриляк), директор Гвіздського ліцею Віктор Муляр.

Право перерізати стрічку  та забити перший гол надали міському голові Зіновію Андрійовичу.

Після закінчення офіційної частини, свято на майданчику продовжилося – відбувся товариський матч з міні-футболу за участі команд Надвірнянської та Пасічнянської територіальних громад.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5