Українська правда

Зіновій Андрійович: Футбол – це своєрідна аура, що панує на стадіоні, запеклі баталії на полі (фото)

Дух справжньої чоловічої боротьби, неймовірна радість від перемог, а ще граціозність і краса. Це основні чинники футбол – одного з видів спорту, перед яким  не можливо встояти. 

На Надвірнянщині у футбол грають давно, тут виросло не одне покоління футболістів, які десятиліттями прославляли край. Таку традицію у Надвірнянській міській раді  й надалі продовжують, незважаючи на нелегкий час реформування.

Щоб цей вид спорту ще успішніше розвивався та об’єднував жителів району сьогодні відбулася зустріч голів територіальних громад Надвірнянщини з представниками обласної асоціації футболу.

У засіданні взяли участь голови Надвірнянської, Пасічнянської, Делятинської, Переріслянської ТГ, перший заступник голови Івано-Франківської асоціації футболу Тарас Клим, заступник голови, виконавчий директор Василь Сікора, відповідальний секретар Олег Волосянко, начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський та голова районної федерації футболу Тарас Пушкар.

Захід проходив під головуванням міського голови Надвірнянської ТГ Зіновія Андрійовича, який зазначив, що в Надвірній завжди підтримували юних футболістів, професійних спортсменів, тренерів, спортивні клуби, організації тощо. Таке сприяння відбудеться і майбутньому, у форматі об’єднаної громади. Футбол – це своєрідна аура, що панує на стадіоні, запеклі баталії на полі та непередбачуваність поєдинків  – це вражає.

«Наше першочергове завдання – це реформування районних футбольних осередків. Уже з другої половини 2021 року ці структури отримають статус асоціацій. Майбутня асоціація об’єднає всі території, які ввійшли до Надвірнянського району. Проте, графік проведення районних чемпіонатів та турнірів не зміниться» – розповів перший заступник голови Івано-Франківської асоціації футболу Тарас Клим.

«Надвірнянська громада має найбільше представництво у районній федерації футболу. Нами спільно започатковано відкритий чемпіонат з мініфутболу – це дало хороший результат. Є велика підтримка спорту з боку міського голови Зіновія Андрійовича та депутатського корпусу. На сесії затверджена програма розвитку фізичної культури і спорту, де передбачено фінансування. Це ряд важливих заходів, які дозволять проводити спортивні змагання та залучати якомога більше молоді» – вважає начальник відділу молоді та спорту Надвірнянської міської ради Василь Завадський.

Про стан Надвірнянської районної федерації футболу розповів на зустрічі її голова Тарас Пушкар, який незважаючи на реформи бачить перспективи розвитку цього виду спорту та вдячний тим людям, які готові футбол підтримувати.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5