Виставка картин Галини Винник 2021

Українська правда

Турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд (фото)

13 вересня у День міста Надвірна, в міській зоні відпочинку ім.Н.Яремчука за фінансової підтримки народного депутата України Зіновія Андрійовича та за  сприяння  Надвірнянської міської ради, Федерація пляжного волейболу Надвірнянського району традиційно провела турнір з пляжного волейболу серед чоловічих команд.

У змаганнях участь прийняли 10 команд з Івано-Франківська, Чернівців та Надвірної. На початку турніру спортсменів привітали народний депутат України Зіновій Андрійович та в.о.міського голови Тарас Пекарський.

 Всі волейболісти порадували своїх вболівальників яскравою боротьбою, проте перемогу здобули кращі з кращих. За підсумком баталій на піску найкращою стала команда з Івано-Франківська у складі Миколи Ковальчука та Станіслава Азарова. Другою фінішувала команда з Чернівців (Микола Мосін та Анатолі Делей), а замкнула верхню трійку команда з с.Гринява (Демедюк Сергій та Гаврилюк Олексій). Призери були нагороджені медалями, грамотами та матеріальними винагородами, а  переможець відзначений кубком.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка