Українська правда

ДСЮШ

Надвірнянcькі активісти пікетували облзем, протестуючи проти прихватизації землі

Зо півтора десятки громадських активістів з Надвірної прийшли вчора до будівлі управління Держагентства земельних ресурсів Івано-Франківській області з гаслами на кшталт «Начальник земельного управління ОДА украв у громади землю», щоби висловити свій протест проти незаконного продажу 15 гектарів землі у відпочинковій зоні у місті Надвірній.

Як повідомив БРІЗу один з організаторів пікету – громадський активіст Михайло Ноняк, йдеться про землю на горі Городище, що на березі річки Бистриця Надвірнянська, та навколо її підніжжя. Нещодавно обласне управління Держземагенства передало її у власність шести приватним особам, які, у свою чергу, виробивши у рекордно швидкі терміни необхідну документацію, вже за 20 днів продали свої земельні наділи товариству з обмеженою відповідальністю «Сонячне озеро».
Зі слів пана Ноняка, лобіює земельні оборудки надвірнянського канадця в обласній владі депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції ВО «Свобода» Ігор Івасюк, який також є співзасновником ТзОВ «Сонячне озеро».
Наразі, зі слів пікетників, законність передачі у власність підставним особам вказаної землі перевіряє прокуратура. Самі ж протестувальники прийшли до головного земельника, щоб особисто спитати його , як сталося так, що вказана земля сьогодні фактично опинилася у володінні іноземного громадянина. До слова, саме на горі Городище науковці Прикарпатського національного університету ім. В.Стефаника свого часу локалізували залишки городища Х сторіччя (звідси і назва гори). Крім того, за твердженням надвірнянців, там є місця поховань мучеників за волю України, яких планувалося вшанувати меморіалом.
Щоправда, почути відповідь особисто від земельного чиновника пікетникам так і не вдалося. Секретарка у приймальні начальника управління повідомила, що він раніше пішов з роботи готуватись до поїздки до столиці для участі у засіданні колегії. Тоді протестувальники повідомили, що їхня акція носить попереджувальний характер і наступного разу вони приведуть сто, а далі - більше і більше людей.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4