Українська правда

Зіновій Андрійович з командою вакцинувався від коронавірусу (фото)

Пандемія коронавірусу, яка охопила світ наприкінці 2019 року, докорінно змінила життя людей у всіх його сферах. Вплив вірусу небувалої руйнівної сили в режимі реального часу вносив свої корективи в усі довгострокові плани та довготривалі перспективи. На сьогодні ситуація з covid в Україні та Івано-франківській області залишається напруженою, наповненість медичних закладів – понаднормовою.

Станом на 16 березня кількість людей, які захворіли коронавірусом Covid-19 від початку пандемії в Україні, – 1 477 190 (+9 642 за попередню добу). Хороша новина в тому, що такі глобальні повороти, разом з негативними економічними та екологічними наслідками, несуть за собою потужний розвиток людства і пробудження свідомості.

Сьогодні, в рамках всеукраїнської кампанії з вакцинації, до процесу вакцинування долучились працівники та керівний склад Надвірнянської міської ради. Першим отримав вакцину міський голова Зіновій Андрійович, закликаючи власним прикладом інших громадян долучитися до кампанії та забезпечити формування стійкого, колективного імунітету до вірусу. Адже, єдиний правильний вихід із загрозливої ситуації, що склалася – формування колективного імунітету.

Взаєморозуміння, довіра та підтримка між медичними працівниками та громадськістю життєво важливі, а особливо під час таких викликів, як пандемія. Тому найкращий спосіб не дати лікарям втратити свою мотивацію – це нагадати, як ми високо цінуємо місію, яку вони обрали.

Міський голова висловив щиру подяку надвірнянським медикам за професійне надання медичної допомоги, завзяту працю, активну життєву позицію та якісно організований процес вакцинації. Побажав всім працівникам галузі завжди вигравати в боротьбі з недугами, тримати високу планку професійного працівника, завжди залишатися в строю енергійних, відважних, цілеспрямованих та ефективних борців медичного фронту.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4