Українська правда

ДСЮШ

Шмигаль попередив Никоровича щодо перекриття автодороги на Надвірну (фото)

До голови Івано-Франківської ОДА Дениса Шмигаля приїхала делегація з села Жураки Богородчанського району: туди не хочуть їздити рейсові автобуси через знищену дорогу.

Йдеться про місцеву дорогу місцевого значення .

“Нас знову оминули. До нас не хочуть їхати автобуси 15 км з Богородчан, – каже Марія Бабчук, голова села.

До людей вийшла заступниця голови ОДА Марія Савка, яка зазначила, що в першу чергу ремонтують дороги державного значення. На ремонт регіональних треба почекати.

Натомість мешканці Жураків нагадали, що вже були в Савки на прийомі і вона під чесне слово обіцяла їм ремонт дороги. Тому люди вирішили пробиватися до голови ОДА Дениса Шмигаля. Попереджають, що будуть перекривати трасу на Надвірну в місці, де поворот на Жураки.

мешканці Жураків вимагають ремонту дороги

Директор ДП “Дороги Прикарпаття” Андрій Сазонов запевнив делегацію, що їхня дорога включена в план на наступний рік.

“Неефективно використовую кошти – роблю в Жураках, завтра переді мною стають Монастирчани. Це неефективно, тому прийняли рішення повністю відремонтувати дорогу за наступні три роки”, – каже Сазонов.

Людей запросили до Шмигаля.

мешканці Жураків вимагають ремонту дороги

“Не хочемо скакати з ями в яму! Який там проїзд, там проходу немає в деяких місцях”, – скаржилися жураківці.

Шмигаль закликав громаду не блокувати дорогу.

“Сьогодні пообіцяти все зробити не можу. Можу зробити хіба показуху і загнати екскаватор. Вже зробили 1,5 км. Продовжимо з весни. Планували по порядку йти, робити трьома ділянками, тоді за три роки ви би мали цілком нову дорогу. Але якщо така ситуація, тоді зробимо розрив і поставимо в пріоритет населений пункт, бо школа в центрі села”, – сказав Шмигаль.

Голова села Марія Бабчук заперечила: люди не згідні, бо перевізники на вихідних взагалі не їдуть в село. Люди добираться пішки до траси, голосують чи разом наймають таксі з Богородчан.

“У нас критична ситуація, дорогу розбивають машини з кар’єру, в центрі яма на ямі, 35 рейсів має бути через село в тиждень, а ходять два чи три в день”, – сказала Бабчук.

Шмигаль помітив у залі депутата облради Святослава Никоровича (Жураки в його окрузі) і застеріг, що коли починаються “політичні шахи”, то такі громади з дорогами ставлять в кінець черги.

Шмигаль пообіцяв жураківцям, що підготують документацію і з весни, як тільки дозволить погода, відремонтують дорогу через село.

“А зараз грошей нема. Можете перекривати. Я з вами вийду”, – сказав Шмигаль. Про це інформує КУРС.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4