Українська правда

ДСЮШ

Депутати Надвірнянської районної ради вимагають скасувати підвищення ціни на газ

Сьогодні, 26 жовтня під головуванням голови Надвірнянської районної ради Івана Гурмака відбулось засідання ХХІІІ позачергової сесії районної ради. Районні обранці розглянули єдине питання Про звернення районної ради до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.
Відповідний проект рішення підтримали 20 з 22 присутніх у сесійній залі районних обранців.
Варто зазначити, що напередодні дане звернення було активно обговорене та підтримане президією районної ради.
Очільник депутатського корпусу районної ради Іван Гурмак запевнив, що дане звернення не несе політичного підтексту, а є відповіддю депутатів районної ради, як представників громади, на недоцільні дії уряду. Адже підвищення ціни на газ потягне за собою зростання цін на всі комунальні послуги, а також загалом на всі види послуг і товарів в тому числі. При минулорічному тарифі на газ і до цього часу наявні заборгованості по сплаті серед населення, тож з підвищенням ціни платоспроможність українців в рази зменшиться.
Текст звернення озвучив заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Писклинець, відзначивши, що на разі офіційно рішення уряду не опубліковане, тож депутати районної ради опираються на озвучену Прем’єр-міністром заяву.
У тексті зазначається, що підвищення цін «неприпустиме та порушує конституційні права громадян України».
«Вимагаємо від президента України виконати конституційний обов’язок перед власними громадянами і зупинити дію постанови Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2018 року щодо підвищення ціни на газ для населення та вжити заходів щодо скасування вказаної постанови Кабінету Міністрів України», – йдеться у зверненні.
Депутати районної ради Андрій Крицький, Сергій Волошин і Тетяна Пришляк висловили свої думки та пропозиції з проводу даного проекту рішення. В підсумку, внісши стилістичні поправки, депутатський корпус більшістю голосів прийняв дане звернення.
Нагадаємо, Прем’єр-міністр Володимир Гройсман озвучив заяву про те, що Кабінет міністрів України схвалив проект документа про підвищення вартості ціни на газ для населення з 1 листопада 2018 року на 23,5% до 8550 гривень за тисячу кубічних метрів. Досі один кубометр газу коштував 6,96 гривень.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4