Українська правда

ДСЮШ

Свободівець Мирослав Гнідик пропонує встановити в місті декілька світлофорів

Днями відбулось засідання чергової ХХVІ сесії Надвірнянської міської ради Івано-Франківської области, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення міста.
Засідання розпочали із хвилини мовчання за всіма загиблими Героями України, які в різні історичні епохи поклали своє життя на вівтар свободи та незалежності нашої держави.
Впродовж пленарного засідання було розглянуто 37 питань. Активну участь у роботі сесії міської ради взяли депутати від фракції ВО «Свобода». Зокрема ряд важливих питань, що стосуються господарки міста порушили у своїх депутатських запитах та зверненнях. Насамперед щодо організації руху та безпеки учасників дорожнього руху в центральній частині  в місті Надвірна. Депутат міської ради Мирослав Гнідик звернув увагу на необхідності організувати круговий рух або встановити регулюючий рух світлофора на таких ділянках доріг:
- по вулиці Чорновола на перехресті біля пам’ятника Шевченко;
- на перехресті вулиці Чорновола і вулиці Шевченка (біля вічного вогню);
- на перехресті вулиці Чорновола та вулиці Мазепи (біля магазину «Ольга»);
Крім того націоналіст відзначив аварійно-небезпечну ситуацію в районі лісокомбінату по вулиці Соборна і наголосив на прийнятті наступних важливих заходів:
    Встановити регулюючий рух світлофор на перехресті  вулиць Соборна – Кармелюка,
    Встановити регулюючий рух світлофор на перехресті  вулиць Соборна – Січинського,
    Встановити регулюючий рух світлофор на перехресті  вулиць Соборна – Комарова або облаштувати пішохідний перехід з світлофором «на вимогу пішохода».
    Облаштувати пішохідний перехід біля магазину «Торба» в районі лісокомбінату по вулиці Соборна.
Також свободівцями було озвучено депутатський запит щодо зменшення відсоткової ставки податку на нерухоме майно з фізичних осіб в місті Надвірна. Варто зазначити, що рішенням міської ради від 09.02.2017 року в місті Надвірна встановлено відсоткову ставку з нерухомого майна фізичних осіб величиною у 0.3 % від розміру мінімальної заробітної плати. В результаті до оподаткування включені господарські, підвальні та інші технічні споруди. Отож, депутати-свободівці апелювали до профільної комісії з проханням внести зміни в дане рішення.
В черговому депутатському зверненні націоналіст Мирослав Гнідик порушив питання дорожньої інфраструктури міста, насамперед проведення ремонту дорожнього покриття вулиць Ярослава Мудрого, Яворницького, Полуботка, Старицького, Гонти та облаштування тротуарів по вулиці Кармелюка.
Крім того рішенням сесії виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги воякам московсько-української війни. Також депутатами затверджено 5 проектів (програм)  Надвірнянської міської ради для участі в дев’ятому обласному конкурсі проектів і програм розвитку місцевого самоврядування, які стосуються напрямків підвищення туристично-рекреаційного потенціалу та забезпечення екологічної безпеки міста, - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».       

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4