Українська правда

ДСЮШ

Іваночко взяв участь у круглому столі на тему проблеми кордонів Західної України

У Львові відбувся круглий стіл на тему «Виклики на західних кордонах України: геополітичні, етнокультурні, ідеологічно-інформаційні», у якому взяли участь представники з 8 областей західної України.  Прикарпаття представляли депутати Івано-Франківської обласної ради: голова Надвірнянської районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко та викладач ПНУ ім.В. Стефаника, свободівець Сергій Адамович.

Як зазначили організатори, а саме представники Науково-ідеологічного центру імені Дмитра Донцова, БФ «Літопис УПА», Центр «Історичні діалоги», проведення круглого столу викликана ситуацією на західних кордонах України, яка після початку агресії Російської Федерації проти України, ускладнилася. Про це свідчать заяви та дії посадовців, політиків, представників інших структур Польщі, Угорщини та Румунії, які намагаються втручатися у внутрішні справи України.

Учасники заходу обговорили потребу захищати та розвивати національну ідентичність, загрозу подвійного громадянства в Україні, проблему фальшування та переакцентування історії. Без уваги не залишилась тема еволюції політичних ідей у Центрально-Східній Європі, а саме мова йшла про владу правих сил у Центральній Європі та тема міжнаціональних стосунків із західними сусідами.

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, виступаючи перед присутніми, наголосив, що українці є господарями на СВОїй БОгом ДАній землі і відповідно господарями своєї історії. Свободівець відзначив, що коли керманичем держави буде український націоналіст ці всі питання в тому числі й даного круглого столу вирішаться й не виникатимуть в подальшому. Також запропонував, розмістити на Західних кордонах України військові частини.

Учасники круглого столу створили проект резолюції до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України зі закликами до врегулювання українсько-румунських, українсько-польських та українсько-угорських відносин, розробки стратегії міжнародної поведінки України в Середній Європі, - інформує  прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4