Українська правда

ДСЮШ

Михайло Іваночко: Лібералізм має бути засуджено на рівні з фашизмом та нацизмом

Хочу висловити декілька своїх думок стосовно ліберально-толерастичних настроїв нинішньої влади та частини Українського суспільства. Отож товариство, до яких пір ми будемо боятись висловити свою думку та позицію стосовно подій які відбуваються в нашій з Вами країні?
В суспільстві гуляє думка , що якщо хтось буде виступати проти нинішнього режиму , то зразу та людина чи організація оголошується так званою «рукою Кремля» і провладні посіпаки одразу запускають думки мов треба бути толерантними, стриманими, бо інакше Путін нападе.
А ще нинішні посіпаки з Печерських пагорбів кажуть, якщо ми не піднімемо тарифи, не продамо стратегічні підприємства чи не проведемо гей парад, то Европа та МВФ нам не дадуть черговий кредит, або скасують санкції проти Московії.
Хочу сказати, що це повна маячня, такими діями ці ліберально-заячі серця прикриваються, щоб надалі «торгувати на крові» та обкрадати українців. Шкода, що багато людей (а особливо в нас на заході Україні) в цю брехню вірять і самі стають співучасниками цього злочину нинішнього режиму.
Якраз для цих прислужників хочу нагадати чудову цитату Степана Бандери - «Коли поміж хлібом і свободою народ обирає хліб, він зрештою втрачає все, в тому числі і хліб. Якщо народ обирає свободу, він матиме хліб, вирощений ним самим і ніким не відібраний».
Тобто, що має на увазі Пророк Української Нації С.Бандера: тут значення Хліб - це в сучасному Українському суспільстві безкоштовна гречка, футбольна форма для місцевої команди чи наприклад машина щебеню на якусь вулицю.
Свобода - це справжня Українська влада в державі, соціальна та національна справедливість, гідне життя, відчуття Гідності за свою країну, а також кожен українець має бути господарем на СВОїй БОгом ДАній землі.
Отож, який вибір ми зробимо на наступних Президентських, парламентських та місцевих виборах? МОЖЕ ДОСИТЬ ОБИРАТИ КОЛИШНІХ КОМСОМОЛЬЦІВ та проводити досліди на Українській Нації! Ще однієї помилки Україна може не витримати!!!
Товариство, пора відкрити очі, досить терпіти наругу від цих неповноцінних людей, які нав’язують нам ці ліберально-заячі погляди та настрої! Хочу наголосити цим диванчикам, що саме завдяки їм ми маємо зараз таку плачевну ситуацію в Україні. Хтось скаже, чому? Спробую дати відповідь:
- саме через ліберастів при владі в березні 2014року Україна втратила Крим та велику частину Донецької та Луганської областей;
- саме через вас ліберасти кожного дня гинуть хлопці на московсько –Українській війні завдяки якимось там домовленостям з ворогом (нагадаю, що з ворогом можна тільки говорити мовою зброї);
- саме через вас та вашу зрадницьку політику Україна втратила та надалі втрачає міжнародний авторитет, який був набутий під час Революції Гідності, саме через вас, через безхребетні дії дипломатії, на Україну почали точити зуби наші західні сусіди Польща, Угорщина, Румунія та багато інших країн! Я не подивуюсь, якщо через деякий час претензії висловлять і білоруси, адже над слабким знущаються всі і тільки сильного поважають, це, думаю, всім зрозуміло;
- саме ви, панове ліберасти, довели, що на 5-му році війни жодного винного у смертях на Майдані не посаджено до в’язниці, натомість тюрми переповнені патріотами-націоналістами і завдяки цьому маємо повний реванш колишніх регіоналів, які перефарбувались в інші кольори і паплюжать Україну, як тільки можна:
- саме через вас в нашій країні ще з більшою люттю знищується Українська мова, історія, культура та традиція, на ТВ та ЗМІ (які повністю в руках олігархів), зокрема канал «Інтер», дозволяють собі паплюжити наших Героїв Бандеру та Шухевича називаючи їх посіпаками Гітлера, натомість возвеличуючи Сталіна та інших вбивць Української Нації.
Окремо хочу нагадати деякі тези із Закону «Про освіту», де пані Грінєвіч практично взагалі викидає використання Української мови, як єдиної мови спілкування, забороняючи її називати наприклад соловїною, адже на її думку це дискримінація інших мов меншин. Вважаю це повним маразмом та абсурдом, натомість московська мова впевнено крокує по Українській землі набагато більше як було. А те, що дітей будуть вчити називати замість Тата і Мама – «рідні» це взагалі цинізм вищого гатункку...
Про такі речі та приклади, а це ні що інше, як здача національних інтересів та новітній геноцид Української Нації можна писати та говорити до безкінечності. В мене виникає питання, то на чий млин воду ллєте панове ліберасти??? То хто «рука Кремля»??? Може пора вже йти???

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4