Українська правда

ДСЮШ

Голову надвірнянського села залякують депутати, бо він “засидівся” на посаді

24 липня, у селі Білі Ослави Надвірнянського району скликають депутатів на позачергове засідання  сільської ради, щоб розглянути питання про висловлення недовіри голові села.

Селяни втрєтє обрали Миколу Щербюка на пост голови. Втім, як повідомило МІСТУ власне джерело, кілька місцевих обранців  категорично проти такого рішення громади, тож силою та погрозами намагаються змістити чоловіка з посади.

За словами джерела, голові неодноразово телефонували невідомі особи та залякували. Через подібні дзвінки в 50-річного чоловіка навіть виникли проблеми зі здоров’ям: пан Микола втрапив до лікарні з розладами серця.

Наш співрозмовник впевнений, тиск на війта здійснюється через прагнення окремих депутатів до влади.

Депутати хочуть до влади. Їм набрид сільський голова, який вже третій термін працює. Скоріш за все, причина – саме професійна діяльність. Є певні люди, які завжди хотіли висуватися на голову сільської ради, однак селяни ні разу їх не підтримали. Їх це заділо. Вони не мають підтримки ні  народу, ні  інших депутатів. Однак, поступово добиваються свого шляхом залякувань та підбурювання інших обранців, – розповідає джерело.

Конкретизації, що ж не так зробив Микола Щербюк – немає. Раніше депутати вимагали у голови звіту за три роки діяльності. Очільник села надав усі документи та накладні, які пройшли необхідну перевірку, каже інформатор. Порушень виявлено не було. Закиди у корупції та зловживанні владою також спростовує. Мовляв, голова не є багатієм, не має “мегастатків”, а майно та доходи задекларовані.

Рішення про висловлення недовіри приймуть за підтримки в 15-ть голосів. Наш співрозмовник сумнівається, що на засідання прийде така кількість обранців, натомість запевняє: точне не обійдеться без підбурювань, скандалів та образ.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4