Українська правда

ДСЮШ

Депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко звітує за 2017 рік

В жовтні 2015 року мене було обрано депутатом Івано-Франківської обласної ради по округу № 36 (Ланчин, Саджавка, Красна, Добротів, Середній Майдан) з результатом 31.75%, що дало змогу впевнено перемогти опонентів і вже два роки відповідально виконувати обов’язки депутата. Член фракції ВО «Свобода», заступник голови постійної комісії обласної ради з питань депутатської діяльності, етики та регламенту. Протягом 2017 року відвідав всі сесії обласної ради та засідання комісії.

Моя діяльність, як депутата Івано-Франківської обласної ради спрямована на захист інтересів громади, виконання доручень виборців, у межах депутатських повноважень, наданих Законом України  «Про статус депутатів місцевих рад».

Активно сприяю вирішенню проблемних питань своїх виборців: працевлаштуванню, медичному забезпеченню, земельним питанням, покращенню умов навчання учнів шкіл, покращенню соціальної інфраструктури Надвірнянського району.

Враховуючи численні заяви та звернення громадян, мною надіслано депутатські запити та звернення у відповідні установи: Службу автомобільних доріг області, управління освіти, управління захисту прав споживача,  профільні комісії обласної ради. Регулярно проводжу огляд шкіл та дитячих садочків на виборчому окрузі, вивчаю їх проблеми, по мірі можливості допомагаю. Налагоджено тісний зв’язок з головами та депутатами сільських рад, а також з головою та депутатським корпусом новоствореної Ланчинської ОТГ.

Протягом поточного року мною вдалося залучити кошти з обласного бюджету для реалізації наступного:

  • Встановлення спортивно тренажерних майданчиків в Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст. на суму 49 тис. грн.
  • Встановлення спортивно тренажерних майданчиків в Ланчинській ЗОШ І-ІІІ ст..  31 тис. грн.. з обласного та  20 тис.грн. з районного бюджетів.
  • Встановлення вікон в Краснянській ЗОШ І-ІІІ ст.. ( новий корпус) - 200 тис. грн.
  • Влаштування каналізаційної системи в ДНЗ «Ромашка» - 250 тис. грн.
  • Встановлення вікон в Саджавському будинку культури - 85 тис. грн.
  • Придбання медичного обладнання  для Ланчинської  лікарні – 70 тис.грн.    
  • Берегоукріплення потічка «Креховець» в селищі Ланчин - 1.4 млн.грн., з яких на даний час освоєно 900 тис. грн, загалом роботи будуть завершено в 2018 році.
  • Проведена заміна вікон та дверей в Ланчинській  ЗОШ І-ІІІ ст.. -  180 тис. грн.
  • Встановлення дверей в Ланчинській ЗОШ І-ІІ ст.. – 20 тис. грн.

На ремонт дорожнього покриття Ланчин- Красна, спільно з депутатом обласної ради  Василем Сенатовичем сприяли виділенню 1 млн. грн. Крім того завжди йду на зустріч церковним громадам, так цьогоріч на ремонт УГКЦ в селищі Ланчин виділено 15 тис. грн.

Спільно з Надвірнянською районною та Ланчинською селищною радами, реалізовано обласний проект місцевого самоврядування « Герої серед нас», на який за мого особистого наполягання з обласного бюджету було виділено 150 тис. грн.

Серед депутатських запитів та звернень поданих мною до відповідних органів влади, хочу виокремити найактуальніші з них, зокрема депутатський запит стосовно ремонту моста (Янів) в селищі Ланчин. Згідно наданої мені відповіді керівництвом обладміністрації та САД в Івано-Франківській області, капітальний ремонт даної аварійної споруди повинен був розпочатися ще в 2017 році, однак, як бачимо, сьогодні вже закінчується березень 2018 року, а роботи по ремонту даного мосту не розпочались. Тож черговий раз підніматиму дану проблему на черговій сесії обласної ради.

Також на обласному рівні порушував питання проведення газифікації селища Ланчин та необхідності проведення ремонтних робіт приміщення старої селищної ради та відновлення будівлі Ланчинського залізничного Вокзалу (подано повторний депутатський запит в 2018 р.).

До вищого керівництва держави мною ініційоване звернення щодо антиукраїнської діяльності церкви Московського патріархату в Україні. Також з моєї ініціативи обласна рада прийняла  звернення щодо присвоєння звання Героя України сотенному УПА Мирославу Симчичу псевдо «Кривоніс».

Станом на 31 грудня 2017 року з особистого депутатського фонду виплачено матеріальної допомоги малозабезпеченим громадянам на суму  40 тис. грн.

У зв’язку з недосконалим виборчим законодавством багато округів не отримало представників депутатського корпусу в обласній раді, зокрема і місто Надвірна. У зв’язку з цим обласна рада додатково закріпила мене за даним виборчим округом. В поточному році за сприяв виділенню коштів із екологічного фонду області на проведення каналізаційної системи в місті на суму 560 тис. гривень. Крім того, без уваги не залишилася освітня сфера і в 2017 році на заміну даху Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 з обласного бюджету виділено 150 тис. гривень.

Свою депутатську діяльність веду прозоро та відкрито. Співпрацюю із засобами масової інформації як районного, так і обласного рівня. У 2017 році взяв участь у 8 ефірах та 15 сюжетах на телебаченні, в тому числі й обласному. Більше 40 публікацій в друкованих ЗМІ та 41 публікація на інформаційних сайтах ознайомили виборців із депутатською, громадською та волонтерською діяльністю.

Спільно з громадськістю Надвірнянщини та й загалом Прикарпаття беру активну участь в урочистих, пам’ятних заходах, вшануванні та відзначенні національних дат, державних свят, та ін.. Крім того, як голова районної організації ВО «Свобода» також беру участь в організації різного роду заходів, насамперед національно-патріотичного, спортивного напрямків.

На 4 рік неоголошеної війни Надвірнянщина і далі продовжує активну волонтерську діяльність. Як голова наглядової ради волонтерської організації БФ «Свобода-Гідність-Перемога» спільно з побратимами-свободівцями періодично здійснюю волонтерські поїздки в зону проведення бойових дій на Східній Україні, доправляючи гуманітарну допомогу, продукти харчування та інші необхідні засоби військовослужбовцям. Благодійні акції на підтримку українського війська за останній рік відбулися в кожному населеному пункті. За чотири роки діяльності благодійного фонду було зібрано чимало різноманітної допомоги: від військової форми до бойового автомобіля, на суму понад 3 млн. гривень.

Моя депутатська діяльність ось уже два роки спрямована на розбудову рідного району та загалом Української держави. Завжди керуюсь заповідями українського націоналіста та настановами провідників української нації, зокрема Степан Бандера наголошував «Бог і Україна понад усе», то ж лиш з Богом до роботи, щоби не посоромити слави Героїв і захистити майбутнє наших дітей. Дякую виборцям за довіру і хочу наголосити, що при можливості завжди готовий допомогти. Є Свобода - буде Україна! Все на користь Української Держави.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою, депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4