Українська правда

Свободівці Надвірнянщини взяли участь у відзначенні Дня Добровольця

14 березня українці згадують та вшановують тих, хто першим взяв у руки зброю і за покликом серця пішов відстоювати непорушність наших кордонів. Тоді, весною 2014-го року, боронити незалежність і територіальну цілісність України від московської орди пішли тисячі добровольців, мужніх, відважних націоналістів. Вони, ціною власного життя, заплатили за право бути господарями на СВОїй БОгом ДАній землі.
З нагоди Дня українського добровольця в місті Івано-Франківську в Центрі патріотичного виховання учнівської молоді ім. Степана Бандери, за підтримки директора Департаменту освіти Івано-Франківської міської ради свободівця Ігоря Смаля вже вдруге провели «Урок мужности».
Участь у заходах взяла делегація добровольців, волонтерів та активістів Надвірнянської РО ВО «Свобода». Зокрема голова Надвірнянської РО ВО "Свобода", депутат Івано-Франківської обласної ради Михайло Іваночко, боєць добровольчого батальйону "Карпатська Січ", депутат обласної ради Василь Сенатович, бійці "Легіону Свободи" Олег Туєшин, Ярослав Сушириба, Василь Франик, Андрій Іроденко, депутат Надвірнянської районної ради Сергій Штогрин, голова БФ «Свобода Гідність Перемога» Зеновія Дробаха,.волонтер Іван Степник та активісти ВГО «Сокіл».
Перед присутніми виступив голова ВГО "Сокіл", боєць добровольчого батальйону "Карпатська Січ" Юрій Чорнота. Доброволець наголосив, що кожен українець повинен завжди бути готовим стати на захист рідної держави, а для цього слід пам’ятати героїчні сторінки української історії, які написані не тільки кров’ю Героїв, а й кров’ю ворогів.
У своєму виступі голова наглядової ради БФ «Свобода-Гідність-Перемога» Михайло Іваночко розповів про діяльність волонтерської організації та зазначив, що за чотири роки війни різноманітної допомоги - від військової форми до бойового автомобіля, було зібрано на суму понад 3 млн. гривень. Свободівець поділився спогадами про загиблого бійця добровольчого батальйону «Карпатська Січ», члена ВГО «Сокіл», націоналіста Мирослава Мислу, відзначив, що гордиться тим, що знав цього воїна високого духу і пишається побратимами-добровольцями, які за покликом серця боронили і боронять Україну від московського окупанта.
«Закликаю українців готуватися до боротьби і перемоги Слава нації! Смерть ворогам» - відзначив Михайло Іваночко.
Директор Департаменту освіти Івано-Франківської міської ради Ігор Смаль презентував присутнім живописний портрет добровольця Юрія Черкашина, який доповнив портретну галерею борців національно-визвольних змагань центру патріотичного виховання учнівської молоді ім.. Степана Бандери. Ігор Смаль подякував присутнім добровольцям за їх жертовність та відвагу.
Для присутніх виступили поет-націоналіст з Прикарпаття Ігор Бойчук, який презентував нову збірку націоналістичної поезії «Умившись кров’ю ворогів», бард-музикант з Івано-Франківська Андрій Маврик та вихованці центру патріотичного виховання, - інформує прес-служба районної організації ВО "Свобода".
На завершення всі учасники спільно виконали Гімн ОУН - "Зродились ми великої години".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4