Українська правда

Іван Козловський та Олександр Шевченко зустрілися з виборцями Делятинської ОТГ (фото)

Народний депутат України Олександр Шевченко відвідав населені пункти, які ввійшли у Делятинську ОТГ. На зустрічі із громадами сіл Заріччя, Чорний Потік та селища Делятин нардеп говорив як про загальнонаціональні, так і про місцеві проблеми. Він зазначив, що ОТГ досі не мають чітких повноважень. Проте, така форма самоврядування, при доброму керівництві, може дати позитивний результат.

 

«Першочергове завдання ОТГ – створення нових робочих місць, аби кожна людина жила заможно. Візьмімо до прикладу, Поляницю, колись найдепресивніше село в Україні. А зараз, завдяки вдалому менеджменту, воно процвітає», – сказав нардеп.

 

Олександр Шевченко наголосив, що партія «УКРОП» нині стрімко набирає рейтинги. Адже це молода політична сила, яка може стати альтернативою чинній владі. У Делятині її представляє 26-річний Іван Козловський. Титулований спортсмен, чемпіон світу із кікбоксингу уже більше двох років очолює місцевий осередок УКРОПу.

«Я знаю, як Іван Козловський вболіває за долю рідного краю. Думаю, що Делятинській ОТГ потрібен саме такий молодий та амбіційний керівник. А ще важливо, аби він мав підтримку на всіх рівнях. Звісно, старатимусь на рівні парламенту допомагати йому у виділенні коштів для громади із бюджету та фонду соціально-економічного розвитку», – зазначив Олександр Шевченко.

Він також додав, що знає проблеми цих населених пунктів. У Чорному Потоці є школа-довгобуд, а місцеві дороги тут ремонтували ще дуже давно. Працювати є над чим. Та для укропівця Івана Козловського це нові виклики, які він намагатиметься вирішити.

«Наші сільські вулиці не освітлені, будинки культури та школи потребують ремонту ,а у Делятині не всі мешканці мають водопостачання. До того ж, уже роками ніяк не вирішиться проблема із вивозом твердих побутових відходів. Але при правильному менеджменті, поступово, крок за кроком, їх вдасться зрушити з місця», – сказав претендент на посаду голови Делятинської ОТГ Іван Козловський.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4