Українська правда

ДСЮШ

Депутати-свободівці ініціювали звернення про заборону діяльності Української Православної Церкви

На черговій ХVІ сесії Надвірнянської районної ради депутати-свободівці ініціювали звернення про заборону діяльності Української Православної Церкви, підпорядкованої Московському патріарху Кирилу
Депутати Надвірнянської районної ради одноголосно підтримали дане звернення.
Текст звернення:
                                                                                                                Президенту України
                                                                                                                П. О. Порошенку
                                                                                                                Голові Верховної Ради України
                                                                                                                А. В. Парубію
                                                                                                                Голові Служби Безпеки України
                                                                                                                В. С. Грицаку

Під час російсько-української війни, яка четвертий рік забирає життя українців, спостерігаємо свідому та відкриту спекуляцію на релігійних віруваннях наших громадян з боку російського окупанта.  Насамперед, це стосується діяльності на території України Української Православної Церкви, яка підпорядкована Московському патріарху Кирилу. Для прикриття своєї антидержавної діяльності структури Російської православної церкви в Україні прибрали собі назву "Українська православна церква" без вказівки на підпорядкування Московському патріархату. Проте ця назва не відповідає її антиукраїнському змісту і є незаконно запозичена в дійсно українських церков. Внаслідок цього "запозичення", яке є свідомою диверсією, мільйони українських громадян зазнають великого ошуканства, оскільки переконані, що ходять до української Церкви. Іншим наслідком "запозичення" є штучно створене протистояння окремих груп українського народу, розкол українського суспільства на релігійній основі та неможливість створення в Україні Єдиної Помісної Церкви.
Діяльність вказаної організації носить відвертий антидержавницький та антиукраїнський характер. Якщо пригадати весну 2014 року, то саме тоді храми, церкви та монастирі УПЦ стали на Донбасі перевалочними базами для сепаратистів. Крім того, є вже навіть доведені СБУ факти, що священнослужителі Московського патріархату очолювали бандформування так званих ДНР та ЛНР. Не виключено, що священики та вірні УПЦ можуть співпрацювати з спецслужбами Російської Федерації. Називаймо речі своїми іменами: у нас немає Української Православної Церкви, а давно вже діє Російська  православна Церква в Україні. Саме ця назва відповідає змісту діяльності вказаної організації.
У зв’язку з вищевикладеним, зважаючи на антиукраїнську діяльність та підлеглість Української Православної Церкви в канонічних та організаційних питаннях безпосередньо Російській православній церкві, з метою консолідації українського народу, вимагаємо заборонити діяльність Української Православної Церкви, як такої, що несе загрозу національній безпеці України, - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4