Українська правда

ДСЮШ

Депутатський корпус районної ради доповнили Дмитро Гандзюк та Андрій Гунда

Нагадаємо, що 23 листопада 2017 року під головуванням голови районної ради Івана Гурмака відбулося засідання чергової шістнадцятої сесії Надвірнянської районної ради сьомого скликання. На порядку денному розглянули близько 30 актуальних питань.
Напередодні розгляду матеріалів засідання, районні обранці зачитали депутатські звернення та запити різного характеру. Із депутатськими запитами і зверненнями виступили Сергій Штогрин, Іванна Савчук, Ігор Голіней, Микола Гусак, Андрій Томин, Микола Сенатович, Роман Кузюк, Андрій Гуцько, Володимир Мандзюк, Сергій Волошин.
Порядок денний депутати розпочали з розгляду питання про інформацію Надвірнянської районної виборчої комісії. Заслухали голову Надвірнянської районної виборчої комісії Ярослава Лесюка, який проінформував, що за підсумками виборів до Ланчинської та Переріслянської об’єднаних територіальних громад до складу депутатського корпусу цих громад ввійшли два депутати Надвірнянської районної ради, а саме покійний Іван Гевкалюк та Марія Яворська. Тому згідно отриманих заяв від претендентів на депутатський мандат, лави районних обранців доповнили від політичної партії ВО «Свобода» Дмитро Гандзюк та від політичної партії «Воля» Андрій Гунда.
Голова районної ради та депутатський корпус оплесками подякували колишнім колегам за роботу та привітали нових. Дмитро Гандзюк та Ярослав Гунда прийняли депутатську присягу і отримали свої посвідчення депутата Надвірнянської районної ради. Відповідно, районні обранці внесли зміни до складу постійних депутатських комісій. Згідно прийнятого рішення депутат районної ради Дмитро Гандзюк став членом постійної комісії з питань бюджету, фінансів, податків, інвестицій та регуляторної політики, натомість Андрій Гунда ввійшов до складу постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, комунальної власності, земельних відносин та екології.
Голова районної ради Іван Гурмак побажав колегам продуктивної праці на благо жителів Надвірнянщини.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4