Українська правда

ДСЮШ

Михайло Іваночко: складається враження, що я дивився ефір НТВ з Кісільовим...

22 жовтня, напередодні чергових виборів до Ланчинської об’єднаної територіальної громади відбулися передвиборчі дебати між потенційними кандидатами на посаду голови ОТГ. У рамках зустрічі депутат Івано-Франківської обласної ради голова районної організації ВО «Свобода» Михайло Іваночко прозвітував про свою депутатську діяльність на виборчому окрузі та представив кандидатів в депутати до ОТГ від партії ВО «Свобода».
Послухати та подивитися кандидатів зійшлися мешканці майбутньої об’єднаної територіальної громади, які активно включилися в процес дебатів. Крім представлення себе і своєї програми, кандидати повинні були відповісти на запитання про бюджет розвитку громади, його формування, як бачать реформи та збираються вирішувати проблеми в усіх сферах (освітній, соціальній, медичній, господарській), відповісти на питання мешканців громади та сказати заключне слово.
Заслухавши всіх потенційних голів Ланчинської ОТГ, а їх є шість, Михайло Іваночко прозвітував про свою депутатську діяльність на виборчому окрузі та представив кандидатів в депутати до ОТГ від політичної партії ВО «Свобода».
Свободівець відповів на актуальні питання та підбив підсумки виборчого процесу загалом. Найбільш депутата обласної ради обурив виступ кандидата на голову ОТГ від провладної партії Володимира Поповича. У своєму виступі націоналіст Михайло Іваночко зазначив наступне:
«Складається враження, що я дивився ефір московського каналу НТВ з Кісельовим або Раша Тудей, бо така майстерна брехня кандидата на голову Ланчинської ОТГ від партії «БПП», що починаю сам в неї вірити. Перед виборами президентські посіпаки заворушилися, наче щурі, боячись щоб їх корабель не потонув. Чергова локшина падає на вуха громаді про те, що всі роботи, які виконуються в Ланчині робляться виключно під егідою депутатів провладної партії. Цинізмом вищого рівня є дезінформування виборців, нав’язуючи їм буцімто якщо не буде головою ОТГ кандидат від партії «БПП» то громада не отримає коштів на розвиток. Та невідомо скільки ще при владі в Києві втримається БППшний «пахан», який очевидно закінчить ще гірше ніж його «папєрєднік». Я думаю, що ні адмінресурс, ні концерти, ані «солодка» брехня чи залякування опонентів не допоможуть вам. Мені прикро, що ці вибори стали знаряддям маніпуляції у нинішніх представників президентської влади, які в день, коли район прощається із загиблим у московсько-українській війні Героєм Надвірнянщини проводить агітаційні концерти та показові відкриття спортивних майданчиків.
Цікаво чи знає сам агітатор Павло Дворський, що коли його Дворського, Івасюка, Яремчука комуна переслідувала за Українську пісню в кінці 80-х та на початку 90-х то "його друг" за кого він вчора агітував був одним із тих хто переслідував Українську церкву, мову, пісню, культуру та горланив Слава Радянській Україні! Чи забули про це самі ланчинці??!, - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4