Українська правда

Сенатович: ситуація із промисловими підприємствами Надвірнянщини набула піку їх занепаду

Під прикриттям військової агресії Московії українські олігархи влаштували перерозподіл державних ресурсів. Корупційна пухлина, що поглинає Україну криється в гучних прізвищах багатіїв, статки яких перевищують не один державний бюджет нашої країни. Вже сьогодні бачимо, як влада олігархічного класу не дає Україні розвиватися, паралізує розвиток економіки та робить простого українця зайвим у своїй рідній державі. 6 вересня у Києві працівники НГВУ «Надвірнанафтогаз» провели мітинг проти ліквідації підприємства. Своїм баченням даної ситуації поділився виходець з нафтового селища Битків, депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції ВО «СВОБОДА» Василь Сенатович.
Загальнонаціональна гордість стала національною проблемою. Група олігархів, найбільших мільярдерів типу Пінчука, Коломойського, Фірташа і так далі, поставивши на кін власне збагачення, кидає простих українців вже далеко за межу бідності. Ми можемо спостерігати, як з екранів телевізора нам кричать про сенсаційні викриття злочинності представників влади однак, злочини  проти України олігархів чомусь лишаються за кадром. Я впевнений, що мета олігархічних кланів на чолі з Ігорем Коломойським знищити середній клас українців, «зазомбувати» через інформаційний простір їх свідомість, щоб кожний свідомий патріот чкурнув за кордон у пошуках заробітку, бо одну з найбагатших країн світу - його Україну роблять недієздатною прогодувати власний народ. За останні десять років бачимо як знищуються стратегічні підприємства, кількість робочих місць різко скоротилася особливо у тих краях, куди зазирнули очі олігарха.
Ситуація із промисловими підприємствами Надвірнянщини набула піку їх занепаду. Щороку були нечисленні скорочення, закривалися родовища повні нафти і газу, які просто необхідно викачувати, і управління бурових робіт поступово втрачають свою функціональність. У зв’язку з критичною ситуацією, яка склалась в ПАТ «Укрнафта»: не продовження спецдозволів на користування надрами, невирішення проблеми заборгованості перед бюджетом всупереч енергетичній стратегії України, а також проти економічно необгрунтованої реорганізації ПАТ «Укрнафта» та ліквідації Прикарпатського УБР, працівники цих підприємств вкотре вийшли відстояти власне право на працю.
Необхідно вимагати від керівників держави не допустити занепаду нафтогазовидобувної галузі на Прикарпатті, масового звільнення працівників та зберегти енергетичну незалежність України. У свою чергу Надвірнянська районна рада підтримує нафтовиків Надвірнянщини і тільки за останній рік на чергових сесіях районної ради було прийнято 6 звернень до вищої гілки влади з приводу проблем нафтової галузі району. Також мною особисто було ініційоване звернення до Кабінету Міністрів України і підтримане депутатами Івано-Франківської обласної ради щодо закриття Битків-Бабченського родовища.


Варто зазначити, що Ігор Коломойський зберігає контроль над компанією УкрНафта попри те, що контрольний пакет акцій належить українській державі. І на сьогоднішній день ми маємо один працюючий нафтопереробний завод. «Транснафта» за декілька років повністю знищила систему транзиту нафти. Українцям у перипетії останніх подій слід зрозуміти, що олігархія – це влада зосереджена в руках невеликої групи людей, і на даний час між такими олігархами як Коломойський та президент України Порошенко не має різниці. Вони діють виключно заради власних інтересів і якесь показове непорозуміння між цими бізнес партнерами це тільки окозамилювання для українського народу, - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».
Вихід із цієї ситуації тільки в націоналізації стратегічно важливих підприємств адже на терези поставлені не тільки життя простих українців, а й все загальнодержавне майбутнє. Гуртуймося та борімося за кожного працівника нафто та газовидобувної галузі району. У час війни з московським окупантом свідомо знищувати стратегічно важливі підприємства можна вважати чи не найбільшим злочином проти свого народу. Вірю, що нафтова галузь в районі вистоїть у боротьбі за право розвиватися і ми будемо відзначати 100-літній ювілей нафто- газовидобувного управління «Надвірнанафтогаз», тому не опускаймо руки і до перемоги. Натхнення, наснаги і твердої віри Вам дорогі нафтовики.» -  депутат Івано-Франківської обласної ради від фракції ВО «СВОБОДА» Василь Сенатович.            

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4