Українська правда

ДСЮШ

Депутат-боєць Надвірнянської районної ради прозвітував про свою діяльність

30 липня 2017 року депутат Надвірнянської районної ради, боєць окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ ", окремої штурмової роти " Карпатська Січ " 93 ОМБр Василь Білоус, перебуваючи у післяфронтовій відпустці, спільно з депутатом Івано-Франківської обласної ради головою РО ВО «Свобода» Михайлом Іваночком та головою Надвірнянської районної ради Іваном Гурмаком на зборах громади села Красна, прозвітував про свою депутатську діяльність.
Василь Білоус майже від початку бойових дій на Сході України, захищає територіальну цілісність рідної держави і на даний час перебуває на посаді командира механізованого взводу. Однак активна громадянська позиція та виконання свого військового обов’язку не зменшує продуктивність діяльності бійця як депутата Надвірнянської районної ради сьомого скликання від політичної фракції ВО «Свобода» виборчого округу село Красна. Протягом 1,6 року депутатства Василь Білоус апелював до керівництва району, керівників установ та начальників відділів і управлінь РДА щодо вирішення різного роду питань, які стосуються господарки села Красна. Крім того районний обранець спільно з побратимами Михайлом Іваночком та Іваном Гурмаком залучав кошти з районного та обласного бюджету на покращення інфраструктури рідного округу. Відповідно на добудову Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст.. з районного бюджету поетапно виділено кошти в сумі 300 тис. гривень, з яких 50 тис. гривень на заміну вікон навчального закладу, також з обласного бюджету було виділено кошти в сумі 200 тис. гривень на встановлення вікон у новому корпусі школи.
Близько десяти депутатських запитів та звернень було зачитано бійцем на сесіях Надвірнянської районної ради, які він регулярно відвідував. Василь Білоус порушував питання щодо добудови та умеблювання 10 навчальних приміщень Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст..,  встановлення та облаштування додаткових зупинок громадського транспорту, облаштування футбольного поля (біля школи), а саме придбання та встановлення огороджувальної сітки,щодо  перекриття даху дошкільного закладуДНЗ «Дзвіночок» та інше.
Болючим питанням для населеного пункту є проблемний стан автошляхів, однак за сприяння депутатів Івано-Франківської обласної ради Михайла Іваночка та Василя Сенатовича з обласного бюджету на ремонт дороги Надвірна-Ланчин в тому числі дороги в селі Красна передбачено 1 млн. гривень. Варто зазначити, що депутат обласної ради Юрій Голіней, який представляє інтереси громади даного населеного пункту, власні кошти з обласного бюджету передав на ремонт дороги Надвірна-Бистриця.
Складна соціально-економічна ситуація поглиблює проблеми малозабезпечених громадян, родин з низьким рівнем доходу, тому люди часто звертаються з проханням про фінансову допомогу. Будучи районним депутатом, Василь Білоус не лишається осторонь різного роду звернень громадян. Одноразову матеріальну депутатську допомогу отримали всі хто зверталися до свободівця, а також жителі й інших сіл. Крім того, голова районної ради Іван Гурмак та депутат обласної ради Михайло Іваночко не лишаються осторонь чужого горя і також матеріально спомагають людям, які звертаються. Однак, слід врахувати, що фонд районного чи обласного депутата не є безмірним і кошти виділяються з урахуванням життєвих обставин, що склалися в людини тому суми матеріальної допомоги різні.   
Після звіту депутата Надвірнянської районної ради Василя Білоуса почалося активне і жваве обговорення основних проблемних питань громади, що потребують негайного вирішення. А найбільше  жителів Красної турбували питання щодо: здійснення поточних та капітальних ремонтів доріг та вулиць, довіз школярів шкільним автобусом, добудова навчального корпусу Краснянської ЗОШ І-ІІІ ст..,  організації вивезення твердих побутових відходів, освітлення вулиць та інші соціальні питання.
На запитання місцевої мешканки Андрейчук Ганни Василівни, щодо пожежі, яка виникла виникла в її будинку, за сприяння Василя Білоуса та Івана Гурмака постраждала пані Анна отримала матеріальну допомогу з районного бюджету в сумі 15 тис. гривень, яку профінансовано 17 листопада 2016 року, та з обласного бюджету в сумі 5 тис. гривень згідно спільного розпорядження голови обласної ради та голови ОДА за сприяння депутата обласної ради Михайла Іваночко.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4