Українська правда

Міських свободівців турбує самовільна реклама та інвентаризація гаражів в місті (фото)

30 червня 2017 року відбулось засідання чергової сімнадцятої сесії Надвірнянської міської ради Івано-Франківської области, під час якого обговорили важливі питання, що стосуються життєзабезпечення жителів міста Надвірна.
Депутати від фракції ВО «Свобода» у міській раді взяли активну участь у роботі сесії. Серед присутніх голова фракції ВО «Свобода» у міській раді Ірина Кащенко, міські депутати-свободівці Олег Туєшин, Надія Гурмак, Тарас Угринчук, Євген Луців, Мирослав Гнідик.


Засідання розпочали з вшанування пам’яті Героїв України, насамперед віддали шану легендарному командиру Української Повстанської Армії Роману  Шухевичу, з нагоди 110 річниці від дня його народження, а також одному із провідних діячів українського націоналістичного руху Євгену Коновальцю адже, 14 червня минуло 126 років від дня народження націоналіста.
Протягом пленарного засідання було розглянуто 49 питань.
Зокрема міські обранці підтримали звернення первинної профспілкової організації нафтогазовидобувного управління «Надвірнанафтогаз» ПАТ «Укрнафта» до Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови товариства та надання дозволу ПАТ «Укрнафта» на видобуток нафти і газу. Депутатами міської ради  було Верховної Ради України щодо відкликання рішення про ліквідацію Прикарпатського та Охтирського УБР.
Депутатами міської ради внесено зміни в План соціально-економічного розвитку м.Надвірна на 2017 рік . Згідно рішення міської ради виділено кошти з бюджету міської ради для надання матеріальної допомоги жителям міста, в тому числі бійцям московсько-української війни.
Депутати-свободівці міської ради утрималися щодо голосування за прийняття рішення про ініціювання добровільного об’єднання громад, згідно перспективного плану об’єднання, розробленого районною та обласною робочими групами. Націоналісти вважають, що в умовах війни країна повинна спрямувати всі сили на захист території і життя громадян, а головне - на здобуття перемоги у боротьбі з московським окупантом.
Завершили сесію оголошенням депутатських запитів і звернень. Зокрема депутат-свободівець Тарас Угринчук зачитав депутатське звернення щодо самовільного незаконного розміщення вивісок і рекламних площин в м. Надвірна адже, перспектива історичних вулиць в  місті просто зникає, за вивісками різних магазинів, банків та кафе. З метою  виявлення самочинно встановлених тимчасових споруд для ведення підприємницької діяльності Тарас Угринчук зачитав депутатське звернення до міського голови щодо внесення змін до комплексної схеми тимчасових споруд в м. Надвірна. Також  націоналіст порушив болюче питання міста у депутатському зверненні щодо проведення інвентаризації гаражів на територіях їх компактного розташування в м. Надвірна, - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4