Українська правда

Дерев'янко заявив, що Адміністрація Президента дала команду на його політичне знищення (відео)

З Адміністрації Президента Петра Порошенка надійшла команда генпрокурору Юрію Луценку знайти будь-яку зачіпку проти народного депутата від партії "ВОЛЯ"-РУХ НОВИХ СИЛ Юрія Дерев'янка. Про це заявив сам Дерев'янко в ефірі програму "Інша Україна" на телеканалі ZIK.


"Я так розумію, що мені передає привіт пан Порошенко через свого кума Луценка. Сьогодні є конкретна команда з Адміністрації Президента до Луценка знайти будь-яку зачіпку, яка стосується депутата Дерев'янка", — заявив він.
За інформацією нардепа, перевіряють всі  приватні підприємства, до яких він мав стосунок 12-15 років тому. Він підкреслив, що давно продав компанії або вийшов з бізнесу.
"Порушені всі кримінальні справи. І стоїть окреме завдання — накопати будь-що і зробити так, щоб нейтралізувати депутата Дерев'янка, який в тому числі далеко заплив за "червоні лінії" стосовно закупівлі засобів зв'язку для збройних сил, яким займається пан Пашинський, пан Турчинов", — обурився Дерев'янко.
"Можливо навіть і Президент до цього має відношення, враховуючи те, що вони мінімум 100 мільйонів доларів хочуть вкрасти на цьому турецькому обладнанні", — додав депутат.
"Цю кампанію по полюванню за політичними опонентами сьогодні Адміністрація Порошенка розпочала", — підсумував нардеп.
Він вважає, що Порошенку і його соратникам варто вивчити світовий досвід і зрозуміти, що такі речі не бувають безкарними.
Нагадаємо, Юрій Дерев'янко заявив про спробу вкрасти 100 мільйонів доларів на закупівлі засобів зв'язку, якою керує голова профільного комітету ВР Сергій Пашинський.
За словами нардепа, результати порівняльних випробувань засобів зв"язку для української армії вирішили засекретити, щоб суспільство не мало змоги дізнатись, що насправді відбувається, - інформує прес-служба народного депутата Юрія Дерев'янка.

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4