Українська правда

ДСЮШ

Свободівці району проти продажу земель сільськогосподарського призначення

8 червня 2017 року під головуванням голови районної ради свободівця Івана Гурмака відбулася 13 чергова сесія Надвірнянської районної ради сьомого скликання. Участь у сесії від фракції ВО «Свобода» взяли депутати Сергій Штогрин, Андрій Крицький, Андрій Томин, Ігор Голіней та Марія Яворська.
На порядок денний сесії районної ради виносилось 34 питання, включаючи додаткові.
Депутати районної ради від фракції ВО «Свобода» Ігор Голіней та Марія Яворська зачитали депутатські запити та звернення, в яких порушили актуальні проблеми району.
На сесії Надвірнянської районної ради районні обранці схвалили звернення районної ради до Президента України П. Порошенка, Прем’єр-міністра України В. Гройсмана, Голови Верховної Ради України А. Парубія щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення.
Депутат районної ради свободівець Сергій Штогрин наголосив на важливости прийняття даного звернення і зазначив, що фракція ВО «Свобода» виступає категорично проти розбазарювання українських чорноземів.
Сергій Штогрин проінформував присутніх, що у «Програмі захисту українців» політичної партії ВО «Свобода» вже більше 10 років є пункт, щодо заборони продажу земель сільськогосподарського призначення.
«Влада черговий раз іде на приводу МВФ заради отримання кредитів і цього разу в обмін на набиття власних кишень, представники вищої гілки влади готові забрати в українців їх землю. Якщо у верхівці влади «дбають» про український народ, то хай приймуть закони, котрі сприятимуть розвитку сільського господарства, фермерства, а не скасовують мораторій на продаж землі. Українська земля є всенародним ресурсом, а не олігархічною власністю.» - відзначив Сергій Штогрин, - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4