Українська правда

ДСЮШ

Олег Туєшин: "Військові виставки нагадують людям, що війна триває"

23 травня 2017 року з нагоди Дня Героїв України на запрошення голови ГО "Перегінське об'єднання воїнів АТО" Богдна Мельника «Хорт», Надвірнянські свободівці, бійці «Карпатської Січі», а саме голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин «Хмара» та боєць-ветеран московсько-української війни Ярослав Сушириба спільно з військовим капеланом з м. Коломия з військовою виставкою відвідали місто Рожнятів.
Мешканці та гості міста мали можливість побачити частину жахітть неоголошеної війни: військову амуніцію, зброю та використані боєприпаси.
Військове спорядження місцеві жителі могли не лише потримати у руках, а й приміряти та розібрати й зібрати на виставці. Такі військові виставки, вже як ветеран московсько-української війни Олег Туєшин презентує по всій Україні, нагадуючи людям, що війна триває.
«Війна в Україні нікуди не зникла, вона – є! Діти, дорослі повинні бачити, з чим військові воюють, як воюють, ми охоче розповідатимемо про нелегкі бойові будні, і ділитимемося досвідом бо це важлива частина у боротьбі з ворогом і необхідна задля української перемоги» - наголосив боєць «Хмара».
Націоналісти побували на святковому концерті приуроченому Дню Героїв, поспілкувалися з жителями міста, а головне зустрілись з військовими побратимами, з якими тримали пліч-о-пліч Східний фронт, - інформує прес-служба Надвірнянської районної організації ВО «Свобода».

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4