Українська правда

В Надвірні презентували другий сезон документального серіалу про ветеранів-підприємців (фото)

«Крутий заміс 2» – документальний серіал про ветеранів російсько-української війни, які після повернення з фронту відкрили свій власний бізнес та змогли себе реалізувати. Автор ідеї та продюсер Сергій МАЛЯРЧУК, режисер Костянтин КЛЯЦКІН, оператор-постановник та режисер монтажу Павло ЛИПА.

Кожна серія проекту – окрема розповідь про героя, його щирі емоції, особливості й виклики цивільного життя, спогади про війну та, звісно, різні курйозні гумористичні фронтові історії. Головна ідея – показати шлях до успіху, мотивацію, розвиток ветеранського підприємництва, тобто все, як є насправді.  

Для надвірнянців представили дві серії, де в одному із сюжетів показана історія нашого земляка, «Мастака» Андрія ЛИСКАНЮКА та його побратимів Романа ЯНКА («Папа Карло») та Андрія СПІРОВА («Спірік»). Хлопці після повернення з війни зуміли реалізувати себе та відкрити власний бізнес. Зокрема, Андрій зумів відкрити власну майстерню з виробництва дерев’яного посуду, іграшок, товарів для кухні та авторських виробів з деревини. Роман ЯНКО налагодив виробництво дерев’яної пелети, а Андрій СПІРОВ став громадським діячем ветеранського осередку.  Хлопці за допомогою підтримки своїх близьких та рідних зуміли стати справжніми професіоналами своєї справи та налагодити власну справу.

Презентацію серіалу відвідав і Надвірнянський міський голова, Зіновій АНДРІЙОВИЧ: «Хлопці надзвичайні молодці. Вони надихають та своїм прикладом дають поштовх для подальшого розвитку. Не опускати руки, рухатися тільки вперед – саме таке їхнє кредо. Ці хлопці – це живий приклад для наслідування. Що стосується самого проекту, то таких фільмів бракує нашим телеканалам. Адже тут історії успіху, які мають тернисте підґрунтя». Загалом захід відвідали учасники бойових дій на Сході України, представники місцевої влади, громадські активісти та волонтери.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4