Українська правда

Художній пленер на території замку Краснодвір (фото)

Монументальні споруди в різні часи викликали захоплення у людей, надихали художників і поетів. Прагнення створити шедевр  відображалося в роботах майстрів, які вражали своєю красою.

Надвірнянська цитадель – замок Краснодвір, незвіданий, таємничий, краєвиди якого перенеслись на полотно кращих художників Прикарпаття. Кожен по-своєму зумів передати красу замку, дух старовини, який захоплює і зачаровує.

Минулими вихідними, коли наше місто святкувало День народження, на території Краснодвору  за участі художників Михайла Дейнеги, Уляни Худяк, Дмитра Угринюка, Тараса Угринчука, Олега Замори, Миколи Гаврилюка, Юрія Остафійчука, Юрія Боринця, Любомира Худяка успішно відбувся художній пленер, який вкотре показав, що мистецтво – це великий рушій для змін.

ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр» в партнерстві з Надвірнянською художньою школою  організували даний захід та вперше провели в місті благодійний мистецький аукціон.

На захід завітали також народний депутат України Зіновій Андрійович, в.о.міського голови Тарас Пекарський, начальник відділу культури, молоді і спорту Надвірнянської РДА Олександр Зварчук, директор Надвірнянської художньої школи Жанна Бондаренко, викладачі навчального закладу та мешканці міста – справжні поціновувачі мистецтва.

В процесі аукціону було продано всі картини художників, а виручені кошти дадуть можливість продовжити археологічні та наукові дослідження замку Краснодвір.

Під час заходу Володимир Гринішак, директор ГО «Надвірнянський туристично-інформаційний центр», та народний депутат України Зіновій Андрійович вручили подяки всім учасникам пленеру.

 Всі заходи відбулися в рамках проекту «Ревіталізація замку Краснодвір: створення центру інтерпретації історії міста Надвірна», що реалізує громадська організація «Надвірнянський туристично-інформаційний центр»

Проект впроваджується в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яку реалізує Єврорегіон «Карпати – Україна» в межах проекту “Карпатська мережа регіонального розвитку” спільно з Міністерством розвитку громад і територій України, Львівською, Закарпатською, Івано-Франківською, Чернівецькою обласними державними адміністраціями та фінансується за кошти Державного бюджету України, отримані на фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4