Українська правда

ДСЮШ

Привітання в.о.міського голови Тараса Пекарського з Днем працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні працівники нафтогазової промисловості!
Вже традиційно у другу неділю вересня відзначають своє професійне свято працівники нафтової, газової та нафтопереробної промисловості. Для Надвірної це свято особливе, оскільки наше місто є центром великих промислових підприємств в галузі нафтовидобування та нафтопереробки. Усі здобутки по даному напрямку – це результат невтомної праці колективів, високої організаторської роботи керівників різних ланок, поєднання досвіду ветеранів виробництва з енергією і завзяттям молоді.
Висловлюю щиру вдячність всім працівникам нафтової, газової та нафтопереробної промисловості, які із самовідданістю і майстерністю, відповідальним ставленням до своєї справи, вносять вагому частку в розвиток рідного міста та всього Прикарпатського краю. Окрема подяка за Вашу постійну підтримку у реалізації різного роду проектів, благодійну допомогу нашим захисникам, адже Ви завжди долучаєтесь до добрих справ у місті і дбаєте про захист інтересів громади нашого краю.
Бажаю всім міцного здоров’я, добра і щастя, родинного благополуччя, успіхів у нелегкій роботі, оптимізму і впевненості в реалізації всіх задумів і планів!

В.о.міського голови
Тарас Пекарський

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4