Українська правда

ДСЮШ

Один стояв на "шухері", двоє викрадали мопед в селі Пнів

Як інформувала Надвірнянська правда правоохоронці Івано-Франківщини затримали зловмисників, на рахунку яких – щонайменше п’ять тяжких злочинів. Слідчі повідомили чоловікам про підозри за вчинення кримінальних правопорушень. Суд обрав їм запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави – близько пів мільйона гривень для кожного.
Зокрема з достовірних джерел близьких до правоохоронних органів стало відомо, що у квітні 2020 року злочинці, будучи обізнаним про те, що на території домогосподарства в селі Пнів постійно знаходиться транспортний засіб мопед марки «HONDA AF34», який належить місцевому жителю, вирішили незаконно ним заволодіти.
З метою реалізації свого злочинного умислу, злочинці вступили у попередню злочинну змову з метою спільного вчинення злочину.
При цьому злочинці будучи об`єднаними єдиним умислом спрямованим на незаконне заволодіння транспортним засобом розподілив свої функції, таким чином, що один з них заздалегідь підготував необхідний одяг, взяття, засоби маскування, а інші злочинці в подальшому, за їх попередньою змовою групою осіб мали проникнути на територію домогосподарства та здійснити незаконне заволодіння вказаним транспортним засобом.
22 квітня 2020 року, близько 00 год 00 хв злочинці спільно прибули до території, яка примикає до домогосподарства в селі Пнів. В подальшому, о 00 год 13 хв, згідно заздалегідь обумовленого плану один злочинець, залишився за межами вказаного домогосподарства з метою недопущення викриття їх спільних злочинних дій, а два інші таємно проникли на територію домогосподарства, де реалізуючи свій спільний злочинний умисел, направлений на протиправне заволодіння транспортним засобом, а саме мопедом марки «HONDA» модель «AF34», який удвох вивезли із території вказаного домогосподарства, тим самим реалізувавши злочинний умисел на його заволодіння.

Картинки по запросу "викрадення мопеду"
В подальшому, злочинці транспортували вказаний транспортний засіб на територію нежилого домогосподарства, який приховали у гаражі вказаного домоволодіння.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4