Українська правда

Слідство встановило трьох з чотирьох паліїв резонансних підпалів торгових об‘єктів та управління соцзахисту в 2020 році

Як інформувала Надвірнянська правда правоохоронці Івано-Франківщини затримали зловмисників, на рахунку яких – щонайменше п’ять тяжких злочинів. Слідчі повідомили чоловікам про підозри за вчинення кримінальних правопорушень. Суд обрав їм запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави – близько пів мільйона гривень для кожного.
Зокрема з достовірних джерел близьких до правоохоронних органів стало відомо, що затримані злочинці підпалили магазин "Оксамит" в Надвірній. Так в травні 2020 року у ОСОБА_1 виник злочинний умисел на умисне пошкодження майна шляхом підпалу, а саме майна ТОВ «Інвест-Контракт», що по вул. Грушевського, 4В в м. Надвірна, Івано-Франківської області, ПП «Приватна фірма Імпорт-експорт-люкс», що в м. Надвірна, майдан Шевченка, 10А та приміщення Управління соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністрації, що в м. Надвірна, майдан Шевченка, 3.
З цією метою один зі злочинців вкотре залучив двох злочинців та ще одну невстановлену слідством особу із якими вступив у злочинну змову та розпочав готування до вчинення вказаного злочину.
Злочинці заздалегідь підготували одяг, взяття, засоби маскування у яких вони мали намір вчинити злочин, легкозаймисту рідину до складу якої входила нафтова олива та змінений світлий нафтопродукт з вуглеводним складом, які розлили до полімерних пляшок.
29 травня 2020 року близько 02 год 47 хв, злочинці з метою реалізації свого спільного злочинного умислу, підійшли до приміщення та облили вхідні двері та вікна вказаного приміщення заздалегідь підготовленою легкозаймистою рідиною, які в подальшому підпалили.
Того ж дня, близько 02 год 52 хв, продовжуючи свій злочинним умисел спрямований на умисне пошкодження майна шляхом підпалу, злочинці, діючи групою осіб, підійшли до торгових приміщень облили вхідні двері та вікна вказаних приміщень заздалегідь підготовленою легкозаймистою рідиною які в подальшому підпалили.

Після цього, близько 03 год 00 хв, продовжуючи свій злочинним умисел спрямований на умисне пошкодження майна шляхом підпалу, групою осіб, злочинці підійшли до приміщення Управління соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністрації, що в м. Надвірна, майдан Шевченка, 3, облили металопластикові вікна першого поверху заздалегідь підготовленою легкозаймистою рідиною які в подальшому підпалили.
В результаті протиправних дій злочинців, які виразились у умисному знищенні або пошкодженні чужого майна, вчиненому шляхом підпалу, за попередньою змовою групою осіб, ТОВ «Інвест-Контракт», згідно висновків судових будівельно-технічних експертиз спричинено майнову шкоду на загальну суму 131293, 92 грн; ПП «Приватна фірма Імпорт-експорт-люкс» згідно висновку судової будівельно-технічної експертизи спричинено майнову шкоду на суму 32217,60 грн., управлінню соціального захисту населення Надвірнянської районної державної адміністрації згідно висновку судової будівельно-технічної експертизи від 18.09.2020 спричинено майнову шкоду на суму 14232,00 грн.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4