Українська правда

Як злочинці палили магазин "Оксамит" в Надвірній

Як інформувала Надвірнянська правда правоохоронці Івано-Франківщини затримали зловмисників, на рахунку яких – щонайменше п’ять тяжких злочинів. Слідчі повідомили чоловікам про підозри за вчинення кримінальних правопорушень. Суд обрав їм запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою з правом внесення застави – близько пів мільйона гривень для кожного.
Зокрема з достовірних джерел близьких до правоохоронних органів стало відомо, що затримані злочинці підпалили магазин "Оксамит" в Надвірній. Так на початку грудня 2019 року, у злочинців виник злочинний умисел на умисне пошкодження майна шляхом підпалу, а саме приміщення магазину «Оксамит", що в місті Надвірна.
З цією метою один з злочинців вкотре залучив іншого співучасника із яким заздалегідь домовився про спільне його вчинення. При цьому злочинці, будучи об`єднаними єдиним умислом спрямованим на умисне пошкодження майна шляхом підпалу розподіли свої функції, таким чином, що заздалегідь підготували необхідний одяг, взяття, засоби маскування, легкозаймисту суміш для підпалу магазину «Оксамит», яку налив до полімерної пляшки, необхідний інвентар, вчинив інші необхідні дії на стадії готування вчинення злочину.
07 грудня 2019 року близько 02 год 42 хв, злочинці, з метою реалізації свого злочинного умислу спрямованого на умисне пошкодження майна шляхом підпалу, замаскувавши обличчя балаклавами прибули із спеціально заготовленими для вчинення злочину речами до території, яка прилягає до магазину «Оксамит», згідно заздалегідь обумовленого злочинного плану, замаскувався на шляху підходу до приміщення магазину з метою недопущення викриття сторонніми особами їх злочинної діяльності.
Після цього, близько 03 год 06 хв, з метою доведення свого спільного злочинного наміру до кінця, один зі злочинців підійшов до вхідних дверей магазину «Оксамит», розбив молотком скло дверей, умисно запалив заздалегідь підготовлену легкозаймисту суміш та вкинув її через розбите вікно всередину приміщення магазину, тобто підпалив його.


В результаті спільних протиправних дій злочинців, які виразились у умисному знищенні або пошкодженні чужого майна, вчиненому шляхом підпалу, за попередньою змовою групою осіб, потерплій спричинено майнову шкоду.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка

Червень 2021
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4