Начальник НГВУ "Надвірнанафтогаз" та його заступник вшанували своїх колишніх колег - працівників ДАІ (фото)

Сьогодні 8 листопада в Управлінні Державтоінспекції відбулася зустріч з ветеранами та пенсіонерами служби. Керівництво підрозділу привітало своїх попередників з «Днем вшанування ветеранів та пенсіонерів», який колись відзначали як професійне свято – День радянської міліції.

В святкуваннях взяли участь начальник НГВУ "Надвірнанафтогаз" Володимир Чуприна та його заступник з комерційних питань Степан Соломон, які раніше працювали в органах ДАІ Прикарпаття, зокрема Володимир Чуприна очолював міське ДАІ м.Івано-Франківська, а Степан Соломон був заступником начальника обласного ДАІ.


Не одне покоління захисників правопорядку з піднесеним настроєм, гордістю за свою професію крокували в цей день урочистим маршем, щоб отримати нагороду за нелегку міліцейську службу і з честю удостоїтись вищих чергових звань, зауважив у своєму виступі заступник начальника УДАІ – Валерій Малик і висловловив щирі слова вдячності офіцерам і сержантам за нелегку міліцейську службу, за досягнення і здобутки, напрацювання і великий досвід.

Ветеранів привітали зі святом та вручили пам’ятні медалі, і як велить Статут правоохоронця, на знак вдячності вони відповіли: «Служу українському народові», адже колишніх правоохоронців не буває і нехай сивочолі, але ветерани завжди в строю, готові допомогти, підтримати і порадити.


Представники різних поколінь ділилися спогадами, щиро раділи зустрічі і гордилися тим, що працювали в Державтоінспекції. Наша служба завжди була і залишається нелегкою, відзначили ветерани, але ми стоїмо на варті безпеки дорожнього руху громадян України, а це свята справа, інформує УДАІ в Івано-Франкіській області.
 

Всім ветеранам та пенсіонерам керівництво Державтоінспекції побажало міцного здоров’я, сили і натхнення, спокою та впевненості у майбутньому, а спільно досягнутий авторитет і надбання служби, щоб стали стимулом для наступників. Удачі Вам, міцного здоров’я, добробуту і всіх людських гараздів.
Присутні шанували пам'ять колег, яких немає серед живих.

Керамбуд

Останні коментарі

Січень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6