Виступ надвірнянських самбістів на чемпіонаті світу із самбо серед юніорів у Греції (фоторепортаж)

Як вже повідомляла "Надвірнянська правда", минулого тижня три дні у м. Салоніки (Греція) тривав чемпіонат світу із самбо серед юніорів. До складу збірної команди України увійшли вихованці СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття».

Наталія Ільків (до 56 кг) виборола срібну нагороду, поступившись у фіналі спортсменці із Росії з рахунком в один бал. Бронзовими призерами стали: Мар`ян Мельничук (до 52 кг), Олег Гаврилюк (до 56 кг), Давид Харебава (до 82 кг). Почесне п`яте місце виборов Юрій Пожар.
Змагання проходили в «Pale de Spor » - палаці спорту, який може вмістити близько 7 тисяч глядачів.

Нагородження призерів у ваговій категорії 56 кг серед юніорів, позаду на табло напис: "Nataliya ILKIV"

Нагородження срібною медаллю самбістки з Надвірної - Наталії Ільків

Сильні та вродливі дівчата-вихованці СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Тетяна Радошинська та Наталія Ільків

Олег Гаврилюк (крайній справа) в очікуванні свого виступу...

... результат незабарився, Олег Гаврилюк - бронзовий призер у ваговій категорії до 56 кг