Як ставленик Порошенка - Олег Гончарук відвідував з робочим візитом район (фото)

Раніше повідомлялося, що голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, вивчаючи стан справ в області, з робочою поїздкою відвідав Надвірнянський район. Зустрічаючись з представниками місцевих громад, влади, депутатами, закликав до злагодженої та конструктивної співпраці у вирішенні проблемних питань, що актуальні нині. «Сьогодні Україна переживає надзвичайно складний період, коли в повній мірі формується незалежність держави, – підкреслив Олег Гончарук. – Досягнення миру, впровадження децентралізації, проведення чесних і прозорих виборів – основні виклики, над якими цілеспрямовано працює президент і його команда. Всі мої зусилля на посаді голови облдержадміністрації будуть спрямовані на те, щоб саме ці завдання були реалізовані. У цьому сподіваюся на допомогу згуртованої команди однодумців та фахівців, які патріотично ставляться до виконання поставлених перед ними завдань».


Як зазначив голова облдержадміністрації, наразі треба готуватися до можливих форс-мажорних ситуацій.  Щоби убезпечити область від їх наслідків, варто подбати про забезпечення життєдіяльності районів в осінньо-зимовий період, щоб не  залишити без газу та електропостачання школи, дитячі садки та лікарні. На місцевих рівнях необхідно виробити чіткі плани дій для скорочення споживання природного газу.
«Очікуємо на постанову Кабінету Міністрів України, яка визначатиме алгоритм дій у форс-мажорних обставинах, – поінформував Олег Гончарук. – Маємо спільно думати над тим, як ефективно забезпечити функціонування важливих об’єктів в осінньо-зимовий період, зберегти стабільність в усіх господарських галузях».


На зустрічі у Надвірнянському районі голові облдержадміністрації розповіли про найболючіші проблеми, окремі з яких не вирішуються упродовж тривалого часу. Жителі Надвірнянщини ділилися з керівником виконавчої влади тим, що нині недостатньо коштів для ремонту доріг, завершення будівництва газопроводу Надвірна – Ланчин, добудови шкіл у селах Чорний Потік, Красне, Битків, Назавизів. Люди говорили, що їх хвилює питання утилізації твердих побутових відходів, непрозорість процедури виділення земельних ділянок, завершення створення генеральних планів населених пунктів. Голова облдержадміністрації запевнив: представники виконавчої влади детально вивчать кожне з озвучених питань та окреслять шляхи їх вирішення, - інформує Івано-Франківська ОДА.


Після завершення зустрічі у Надвірнянській райдержадміністрації Олег Гончарук ознайомився з ходом будівництва другої черги загальноосвітньої школи I-III ступенів у с. Назавизів.

Автомагазин 08

Останні коментарі

Дзюдо
травень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5