Lectio Divina Євангелії Луки в Надвірні (фото)

У реколекційному домі Сестер Служебниць ім. бл. Йосафати з 10 – 13 квітня відбулися реколекції для мирян на тему: «Поглиблення віри в Ісуса», які були побудовані виключно на євангелії від Луки. Провели реколекції с. Мирослава Яхимець і с. Любомира Надич СНДМ, а учасниками були миряни з Львівської, Тернопільської та Івано-Франківської областей, які вже раніше брали участь реколекціях в Надвірні.


Наш Бог є Господом історії, є Богом, який діє в історії. Євангеліє від Луки особливим чином підкреслює цю правду. Протягом кількох днів миряни, учасники реколекцій, мали нагоду родумувати над цим євангелієм і вчитися бачити Бога в усіх подіях свого життя, навіть в тих, які дуже важко зрозуміти. На власному досвіді могли переконатися що віра змінюється і зростає внаслідок того, наскільки ми відкриті на дію Святого Духа та наскільки глибше ми занурюємося в Слово Боже, а також у результаті наших дій згідно цього.
Про це чудово ілюструють свідчення самих учасників:
Господи, щиро дякую Тобі за Твою живу присутність на цих ре колекціях, за Духа Святого, який провадив і щедро обдаровував кожного з нас. Дякую Вам, любі сестри Мирослава і Любомира, за любов і тепло Ваших сердець, за ревне і плідне служіння Слову! Завдяки Вам зміцніла і поглибилась моя віра в те, що Ісус завжди присутній в історії мого життя і хоче наповнити кожну мить Своєю радістю.
Ці дні, кожен з них, були днями Благовіщення. Бог говорив до мого серця, показував стан душі і дав Слово, яке мені допоможе внутрішньо змінитися. Ось я, Господня слугиня, нехай станеться мені по Слову Твоєму! Амінь – Людмила.


Дякую Богу за ці реколекції «Поглиблення віри в Ісуса». За сестер Любомиру і Мирославу, які через Святого Духа вчили мене читати Святе Письмо як історію свого життя та історію спасіння. Дякую за глибше пізнання себе у світлі Євангелії, за нове відкриття Віри в те, що Слово Боже живе, діє і насправді перемінює моє життя і повертає до Єрусалиму. Слава Богу! – Ірина
Безмежно вдячна Богові за великий дарунок, який я отримую через благородну працю сестер, зустріч з живим Ісусом через Слово Боже. Дні перебування на реколекціях це час Божої ласки, що діє через Святого Духа, час спокою-зустрічі з Ісусом. Через прийняття Слова до свого серця пізнаю свою неміч і свої гріхи і відчуваю Божу опіку та Його Милосердя, що хоче мене з цього звільнити і поєднати з люблячим Татусем – Авва-Отче. – Ольга
PS. Повторний курс реколекцій для мирян «Боже Слово в житті християнина» відбудеться 22-25 травня 2014 р.
А тих, які вже брали участь в попередніх реколекціях, сестри запрошують 08 – 11 травня на реколекції «Довіритися Христові» - роздуми над євангелієм від Матея.
А також з 15 – 18 травня 2014 року, щиро запрошуємо дівчат, віком від 16 років, на реколекції для дівчат.

Автомагазин 08

Останні коментарі

Січень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6