На День Надвірної Владика Василій в соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці очолив Божественну літургію (фото)

У неділю - 8 вересня, у Надвірній відзначили День міста та День працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості. Вже традиційно святкування розпочались святковими Відправами у храмах міста. У центральній святині - Прокатедральному Соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Надвірної Божественну Літургію очолив Адміністратор Коломийсько-Чернівецької єпархії владика Василій (Івасюк).

У проповіді Єпископ порівняв сучасне суспільство із дітьми, які опинилися у темному приміщенні, а тому стривожені та розгублені. “Що в такій ситуації роблять діти? - запитує Кир Василій і одразу відповідає: оглядаючись довкола, шукають маму”. Далі владика проповідував про могутність заступництва Пресвятої Богородиці, котра є духовною Матір’ю всіх нас. “Вітаючи Вас, у день народження міста Надвірна, я щиро переконаний, що коли ми щиросердно промовляємо молитву “Богородице Діво”, тоді приносимо нашій небесній Матері велику радість, а Вона духовно скріпляє нас”,- сказав Єпископ, - повідомляє прес-служба єпархії.


З нагоди святкувань грамоту з рук владики Василія отримав мер міста Зіновій Андрійович. Для присутніх у храмі єпископ здійснив обряд мирування.


Опісля святкування продовжили на місцевому стадіоні “Нафтовик”. Тут владика Василій поблагословив присутніх і виголосив привітання: “Сьогоднішнє свято – це значна подія для всіх тих, хто народився, виріс та працює у цьому чудовому місті, яке багате на мудрих, талановитих і працьовитих людей. У наш час місто приваблює не тільки своїм історичним минулим, але й жертовним будівництвом храмів, наполегливістю місцевої влади забезпечити сталий і динамічний розвиток громади, що безумовно розкриває перед жителями міста широкий простір майбутніх перспектив. Нехай Господь Вседержитель зміцнить Ваші душевні та фізичні сили для майбутніх трудів на благо міста і держави Україна”, - промовив Єпископ.

Керамбуд

Останні коментарі

Січень 2022
ПН ВТ СР ЧТ ПТ СБ НД
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6