Українська правда

Робоча зустріч з питання наповнення бюджету місцевої громади

Збільшення надходжень до місцевих бюджетів – основна тема зустрічі заступника начальника Надвірнянського управління ГУ ДФС Оксани Пліщук із Верхньомайданським сільським головою Дмитром Ковалюком, що відбулася нещодавно.
Оксана Пліщук розповіла про основні зміни у податковому законодавстві, які набрали чинності у 2019 році, наголосила на важливості визначення розмірів ставок місцевих податків і зборів, адже від цього залежить наповнення сільської казни, втілення соціальних програм тощо.
Заступник начальника Надвірнянського управління ГУ ДФС та сільський голова обговорили наявний податковий борг з податку на нерухоме майно, плати за землю та перспективи його зменшення. Крім того, домовились про  продовження роботи в напрямку виявлення суб'єктів господарювання, які користуються земельними ділянками без оформлення речових прав.
Також обговорили питання щодо дотримання  суб’єктами  господарювання, які працюють на території села, норм трудового та податкового законодавства, зокрема щодо належного оформлення трудових відносин з найманими працівниками, виплати їм заробітної плати та своєчасної сплати відрахувань з неї.
З метою забезпечення повноти декларування минулорічних доходів мешканцями села, які відповідно до Податкового кодексу зобов’язані подати декларацію про майновий стан і доходи, керівниками напрацьовані спільні дії в організації кампанії "Декларування-2019".

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Дзюдо

Фіртка