Українська правда

На зміцнення оборони України платники сплатили понад 3 мільйони військового збору

Упродовж двох місяців 2019 року платники, які перебувають на обліку в Надвірнянській ДПІ, сплатили 3,1 млн грн військового збору. У порівнянні з 2018 роком надходження зросли на 0,7 млн гривень.
Податківці нагадують, що сплата військового збору – це  внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.
Військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО. Ставка збору становить 1,5%.
Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету (податковими агентами) є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків (винятком є платники єдиного податку).
Звертаємо увагу, що відповідно до норм Податкового кодексу України громадяни, які подають податкові декларації про майновий стан і доходи зобов’язані сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка