Українська правда

Податківці Надвірнянщини зустрілися з представниками ОТГ

У Надвірнянській районній державній адміністрації відбулася чергова зустріч з представниками територіальних громад району. Обговорення проблемних питань та шляхи їх вирішення відбулось за участі керівництва Надвірнянської РДА, представників фіскальної служби та інших структур району.
Як зазначила завідувач сектору обслуговування Надвірнянського управління ГУ ДФС Марія Модіна, спільна робота фіскальної служби та органів місцевого самоврядування щодо залучення платників до сплати податку на нерухоме майно, туристичного збору, плати за землю, легалізації доходів та трудової зайнятості дозволить забезпечити виконання затверджених показників розпису доходів місцевих бюджетів.  
Також завідувач сектору ознайомила присутніх зі змінами податкового законодавства, внесеними Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів». Зокрема звернула увагу керівників ОТГ на необхідності приведення у відповідність до вимог нового законодавства ставок туристичного збору.
Крім цього, Марія Модіна розповіла про особливості кампанії декларування доходів, отриманих громадянами та самозайнятими особами в 2018 році.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка