Українська правда

Платникам податків Надвірнянщини надано майже 21 тисячу безкоштовних адмінпослуг

З початку 2018 року у Центрах обслуговування платників Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області за зверненнями платників надано 20710 адміністративних послуг.
Найактуальнішими запитами серед відвідувачів ЦОПів у цей період стали отримання карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника – 9659 та відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків 4521.
Разом з тим, свою популярність не втрачають такі послуги як реєстрація платників єдиного податку - зареєстровано 1173 платника, надання витягу з реєстру платників єдиного податку – надано 1036 таких витягів, реєстрація книг обліку доходів та витрат платників єдиного податку - зареєстровано 963 книги, реєстрація книг обліку розрахункових операцій - зареєстровано 1094 книги, видача довідки про подану декларацію про майновий стан і доходи - видано 471 довідку, реєстрація розрахункових книжок - зареєстровано 866 книжок та реєстрація реєстраторів розрахункових операцій – зареєстровано 489 РРО.
Податківці нагадують, що всі адміністративні та інші послуги надаються відповідно до вимог технологічних карток та нормативних документів, якими керуються фахівці ДФС. Ця інформація, а саме - стандарти надання кожної послуги є у відкритому доступі в розділі «Адміністративні послуги» на субсайті територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка