Українська правда

Власники елітних авто району сплатили до бюджетів понад 80 тисяч гривень податку

Упродовж десяти місяців цього року власники елітних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів Надвірнянщини 81,9 тис. грн. транспортного податку, що на 46,9 тис грн, більше січня-жовтня минулого року.
Громадяни - власники дорогих легкових автомобілів сплатили 25 тис грн. Юридичні особи, на балансі яких знаходяться елітні автомобілі, перерахували - 56,8 тис грн транспортного податку.
Нагадаємо, платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше п'яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (у 2018 - 1 млн. 396 тис. 125 грн). Ставка транспортного податку становить 25 тис грн на рік.
Транспортний податок сплачується у строки, встановлені Податковим кодексом, а саме:
а) фізичними особами – протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення;
б) юридичними особами – авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються у річній податковій декларації.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка