Українська правда

ДСЮШ

Податківці Надвірнянщини взяли участь в засіданні робочої групи з питань легалізації заробітної плати

Як зазначила начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Надвірнянського управління ГУ ДФС Руслана Гриценко на засіданні робочої групи з питань легалізації праці та зайнятості населення, що діє при Надвірнянській райдержадміністрації, кожен роботодавець який має найманих працівників повинен дотримуватись вимог податкового та трудового законодавства. Це стосується і своєчасно укладених та належно оформлених трудових договорів, і виплати заробітної плати не нижче мінімального розміру, і своєчасного нарахування і сплати відрахувань з неї.
За словами Руслани Гриценко, лише офіційно оформлений найманий працівник може бути соціально захищеним, тобто отримувати лікарняний, допомогу в разі отримання травми на виробництві, оплачувану відпустку, а в майбутньому - і пенсію. Крім того, відрахування із заробітних плат є вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів та Пенсійного фонду.
Також Руслана Гриценко розповіла про заходи, які проводяться  фіскальною службою Надвірнянщини спільно з Управлінням Держпраці в Івано-Франківській області, Управлінням Пенсійного фонду в Івано-Франківській області, Національною поліцією в рамках розпорядження Кабінету Міністрів України №649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення”. Крім цього нагадала, що за порушення трудового законодавства у 2018 році роботодавцям загрожують чималі штрафи, а саме, за одного неоформленого працівника – штраф у розмірі 30 мінімальних зарплат, а це 111 690 гривень.  
Довідково: з початку року на засіданнях комісії заслухано 42 суб’єкти господарювання. За результатами співбесід бюджет поповнився на 3,6 тис.грн. податком на доходи фізичних осіб та 4,1 тис.грн. єдиного соціального внеску.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Автомагазин 08

Останні коментарі

Фіртка