Українська правда

Податківці та представники місцевої влади працюють над збільшенням фінансового ресурсу

Упродовж цього року тривають зустрічі керівництва Надвірнянського управління ГУ ДФС з представниками та керівниками територіальних громад району.  Метою проведення таких зустрічей є налагодження конструктивної співпраці щодо забезпечення надходжень до місцевих бюджетів.
Так, нещодавно начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС Василь Гнатюк зустрівся з представниками Переріслянської ОТГ. Учасники зустрічі обговорили питання щодо забезпечення сплати заборгованих сум з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та земельного податку. За словами Василя Гнатюка, зазначені суми є вагомим джерелом наповнення місцевих бюджетів.
Також в ході зустрічі обговорили питання легалізації праці та зайнятості населення. Як зазначив начальник Надвірнянського управління Василь Гнатюк, впродовж вересня п.р. працівниками фіскальної служби району спільно з представниками інших контролюючих органів в рамках виконання розпорядження Уряду № 649 „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення” проведено  широку роз’яснювальну роботу щодо дотримання роботодавцями вимог трудового законодавства. Посадовець також зазначив, що проведена робота дала позитивні результати у вигляді збільшення кількості офіційно працевлаштованих робітників, зменшення фактів виплати заробітної плати «в конвертах» та висловив сподівання, що така ситуація спостерігатиметься і надалі.

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Керамбуд

Останні коментарі

Фіртка